وان پلاس 6T رسما معرفی شد و به نظر می رسد که مدت ها پیش در اختیار منابع مختلف بوده است. به همین دلیل عمر باتری وان پلاس 6T مشخص شده و باید بگوییم که عمر باتری وان پلاس 6T بهتر از وان پلاس 6 است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

عمر باتری وان پلاس 6T

عمر باتری وان پلاس 6T

می دانیم که باتری وان پلاس 6T برابر ۳۷۰۰ میلی آمپر است و این ۴۰۰ میلی آمپر بیشتر از باتری وان پلاس 6 است. در کیو ام سی دیدیم که عمر باتری وان پلاس 6 مشخص شد و 9 ساعت وبگردی یک عملکرد زیر سوال است! در وان پلاس 6T چه به دلیل حجم باتری بیشتر و چه به دلیل بهینه سازی بهتر شاهد عملکرد وبگردی بسیار بهتر، پخش ویدیو بهتر و مدت زمان مکالمه مقداری بهتر هستیم.

امتیاز کلی باتری وان پلاس 6T برابر ۹۰ است که از این نظر عملکرد بهتری حتی نسبت به باتری ۴۲۰۰ میلی آمپری هوآوی میت ۲۰ پرو دارد. البته توجه داشته باشید که عملکرد پرچمدار هوآوی در وبگردی و پخش ویدیو بهتر از وان پلاس ۶ تی است.

شارژر سریع ۲۰ واتی Dash charger وان پلاس می تواند وان پلاس 6T را در مدت ۳۰ دقیقه تا ۵۵ درصد شارژ کند و این خیلی خوب است اما به رقبای هموطن خود نمی رسد. باید توجه داشته باشید که به دلیل خاص بودن کابل شارژر وان پلاس باید برای شارژ سریع حتما از کابل همین شرکت استفاده کنید!

نظر شما درباره عملکرد باتری وان پلاس 6T چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha