می دانیم که قاب پشتی پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال ظاهرا شبیه به پیکسل ۲ است اما بخش مات آن فلزی نیست، شیشه مات است. در تست های مقاومت هم حتی نه، بلکه در مصارف روزانه مشخص شد که این بخش خیلی شدید خراشیده می شود. به صورت مشخص تست مقاومت گوگل پیکسل ۳ ایکس ال نشان داد که شیشه مات پشتی خراشیده می شود. حالا بررسی های جدید نشان می دهد که برطرف کردن خراشیدگی قاب پشتی پیکسل ۳ با کف و صابون ممکن است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

همانطور که دیدید اکثر خراشیدگی های سطحی کلید،‌ پلاستیک سخت و فلزهای نرم روی قاب پشتی مات پیکسل ۳ حتی با انگشت هم برطرف می شود. خراشیدگی هایی که با کلید بود و عمیق تر به نظر می رسید با کف و صابون و براش برطرف می شود. این خیلی جالب است ولی به یاد داشته باشید که اگر می خواهید پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال را بخرید حتما برای آن یک کاور یا حداقل یک برچسب تهیه نمایید. در نهایت اگر مشکل خراشیدگی پیش نیاید، قاب پشتی شیشه ای احتمال شکستنش هم وجود دارد.

ما تست سقوط پیکسل ۳ ایکس ال با آیفون XS مکس را با هم دیدیم و می بینیم که ضعف ویژه ای ندارد اما احتمال شکستن آن وجود دارد. نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید این کیفیت ساخت برای پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال برای شما رضایت بخش است؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha