بله بله! وان پلاس 6T فردا یعنی ۷ آبان ماه به صورت رسمی رونمایی خواهد شد اما امشب می خواهیم مقایسه دوربین وان پلاس 6T با آیفون Xs مکس، گلکسی نوت 9 و پیکسل 3 ایکس ال را با هم داشته باشیم! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

خب! برنامه چیست؟ وان پلاس 6T را بردار و به یوتیوبرها بده اما بگوی شطرنجی اش کنند چون هنوز رسما معرفی نشده است اما چیزهایی که ما می خواهیم را برای آن ها جذاب تر کن! در ویدیویی که از تور دفتر وان پلاس در کیو ام سی دیدیم، نگاهی به رنگ های گرادیانت طور در حال توسعه ارایه شد و در این ویدیو قرار است مقایسه دوربین وان پلاس 6T با آیفون Xs مکس، گلکسی نوت 9 و پیکسل 3 ایکس ال انجام شود اما نتیجه نامشخص است تا فردا که وان پلاس 6T رسما رونمایی شود! به هر حال این هم نوعی بازاریابی است و هم وسیله ای که ما و شما بتوانیم قدرت خود در شناخت عادت دوربین موبایل های مختلف را محک بزنیم! برای ساده تر شدن مقایسه صحنه ها، آن ها را جدا کردم و در تصاویر زیر می توانید آن ها را ببینید:

مقایسه دوربین وان پلاس 6T

مقایسه دوربین وان پلاس 6T

اگر کمی به تصاویر دقت کنید می بینید که برخی از عادت های هر کدام از دستگاه های مقایسه شوند در لیست کاملا پیداست و فقط گزینه B برای وان پلاس 6T باقی می ماند. گزینه A قطعا پیکسل 3 ایکس ال است و گزینه D بدون شک آیفون Xs مکس، این را از من داشته باشید. گزینه C به دلیل سلفی های عریض تر و داینامیک رنج کمتر در صحنه های خاص می توان گفت که گلکسی نوت 9 است و گزینه باقی مانده برای وان پلاس 6T گزینه B خواهد بود. البته این نظر ماست و شما می توانید آن را رد کنید، البته با دلیل!

فکر می کنید اگر گزینه B وان پلاس 6T باشد، دوربین خوبی در این دستگاه استفاده شده است؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha