خبرگزاری فارس و به نقل از سایت جیم فولاد خوزستان، اسپورتگاه مجهز و اختصاصی «فولاد آرنا» که با کوشش شرکت فولاد خوزستان در آستانه بهره‌برداری کامل قرار گرفته، در دیدار افتتاحیه میزبان شاگردان کارلوس کی روش خواهد بود.

حبیب الله رضایی ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: خوشبختانه پروژه اسپورتگاه 30 هزار نفری فولاد به اتمام رسیده و با توجه به اهمیت بسیار بالای افتتاح از این اسپورتگاه، برای برپایی یک مراسم افتتاحیه باشکوه و میزبانی از یک گیم بین المللی تلاش هایی صورت گرفته و برهمین اساس درخواست رسمی جیم جهت میزبانی یکی از گیم های تیم ملی فوتبال ایران به مسوولان فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال ارائه شده است.

مدیرعامل جیم فولاد خوزستان همچنین افزود: قطعاً حضور تیم ملی در استان خوزستان با توجه به ظرفیت بالای فوتبالی این استان و جایگاه آن در اسپورت کشور حرکتی بسیار زیبا و ماندگار خواهد بود و برای مجموعه فولاد نیز افتخار میزبانی از ملی پوشان کشورمان در مسیر جام ملت ها و همزمانی انجام این دیدار با افتتاحیه اسپورتگاه بی همتای این جیم بسیار ارزشمند خواهد بود و ان‌شالله مجموعه فولاد خوزستان در این مسیر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا در کنار مردم فوتبالدوست خوزستان و اهواز میزبان بسیار خوبی برای تیم ملی باشد.

رضایی همچنین در خصوص زمان احتمالی برگزاری این گیم اظهار داشت: زمان قطعی این گیم مشخص نشده است اما به احتمال زیاد در روزهای پایانی این ماه خواهد بود. قرار است که تیم ملی 24 آبان با تیم ملی ترنیداد و توباگو گیم کند و بعد از آن یک دیدار تدارکاتی دیگر خواهد داشت و ما مکاتبات لازم را انجام داده ایم تا ان‌شالله در صورت برگزاری این گیم تدارکاتی، برنامه افتتاح «فولاد آرنا» را در حضور ملی پوشان و با مشارکت مسوولان بلندپایه در کلانشهر اهواز انجام دهیم.

گفتنی است؛ اسپورتگاه سرپوشیده فولاد خوزستان با داشتن بسیاری از امکانات روز و کسب بالاترین رده کیفی اسپورتگاه ها، در کنار کمپ بزرگ اسپورتی فولاد خوزستان شامل چندین زمین چمن فوتبال، مجموعه سرپوشیده چمن مصنوعی، مجموعه استخرها، سالن های بدنسازی، اقامتگاه های مجهز جهت اسکان اعضای تیم ها و… در نیمه دوم سال با توجه به آب و هوای بسیار خوب خوزستان می تواند پذیرای تیم های مختلف فوتبال و همچنین میزبان تیم‌های ملی باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha