هوآوی میت 20 پرو در زمینه باتری نوآوری های خوبی داشته است و از این نظر دستگاه مورد احترامی است. این دستگاه قابلیت شارژ دو طرفه وایرلس دارد و این یعنی موبایل یا هر دستگاه دیگر شما که شارژ بی سیم را پشتیبانی کند می تواند با هوآوی میت 20 پرو شارژ شود! شارژر سریع سوپر شارژ 40 واتی هوآوی میت 20 پرو در مقایسه سرعت شارژ شدن هوآوی میت 20 پرو با آیفون Xs مکس، گلکسی نوت 9 و دیگر رقبا همچون پرسپولیس مقابل اسد امشب، خوش درخشید و حالا صحبت این است که آیا عمر باتری 4200 میلی آمپری هوآوی میت 20 پرو هم درخشان است؟ در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا مقایسه عمر باتری هوآوی میت 20 پرو با گلکسی نوت 9، آیفون Xs مکس و پیکسل 3 ایکس ال را داشته باشیم.

این تست عمر باتری شاید خیلی بهینه و سیستماتیک همانند تست باتری PhoneBuff نباشد اما تجربه نشان داده که عموما تست های باتری یک نتیجه نزدیک به هم را دارند. البته شاید جالب باشد که بدانید نتیجه این تست باتری خیلی نزدیک به هم رقم خورد اما همین نزدیکی هم خود پاسخ پرسش ما را می دهد.

حقیقتا با توجه به باتری 4200 میلی آمپری هوآوی میت 20 پرو و چیپست 7 نانومتری کایرین 980 انتظار عمر باتری بهتری را داشتیم، همانطور که آیفون Xs مکس پیش از این به لطف چیپست و نمایشگر بهینه خود (سیستم عامل را از یاد نبریم) با کمترین حجم باتری در مقابل رقبای اندرویدی پیروز از میدان خارج شد (تشویق ایستاده به افتخار اپل لطفا‍!) حقیقت این است که اینطور نشد و هوآوی میت 20 پرو فقط از پیکسل 3 ایکس ال بهتر عمل کرد.

گلکسی نوت 9 که این روزها همه دوست دارند روی رزلوشن QHD+ عرق آن را در بیاورند اینجا هم با حداکثر رزلوشن تست شد و بهتر از هوآوی میت 20 پرو عمل کرد اما رتبه اول همچنان به آیفون Xs مکس رسید.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید دلیل عملکرد بهتر گلکسی نوت 9 یا آیفون Xs مکس نسبت به هوآوی میت 20 پرو چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha