حالا که معرفی وان پلاس 6T به دلیل مراسم اپل یک روز زودتر انجام می شود اجازه بدهید کمی شایعات را سرعت ببخشیم! نسخه ویژه وان پلاس ۶ تی (Oneplus 6T ultimate Limited Edtion) لو رفت و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با کیو ام سی همراه باشید.

امروز یک فروشنده (فروشگاه) سوئدی به نام Webhallen نسخه ویژه وان پلاس ۶ تی (Oneplus 6T ultimate Limited Edtion) را در لیست خود قرار داده و موجودی انبار آن 100 عدد است. روی جعبه این دستگاه نوشته شده است “وان پلاس 6T به همراه یک سری چیزهای مخفی“.

در نگاه اول این بسته بندی نسخه ویژه وان پلاس 6T خیلی رسمی به نظر می رسد اما امتناع فروشنده از ارایه اطلاعات بیشتری کمی منبع مطلب را درباره حقیقی بودن آن به شک انداخته است. البته وان پلاس سابقه ارایه نسخه های خاص از پرچمدار خود را دارد و در صورت تحقق آن هیچ تعجب ویژه ای بر ما چیره نمی شود.

در حال حاضر بالاترین مشخصات سخت افزاری که از وان پلاس ۶ تی (Oneplus 6T) انتظار داریم، 8 گیگابایت حافظه رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی است. این نسخه را با قاب و لوازم جانبی خاص در یک جعبه خاص بگذارید می شود نسخه خاص وان پلاس 6T و از آن جا که چینی ها قانع هستند، چند ده دلاری بیشتر از قیمت نسخه عادی با همین مشخصات باید بپردازید!

نظر شما چیست؟ اهل خرید نسخه های خاص موبایل ها هستید یا تا حد امکان در هزینه صرفه جویی می کنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha