خبراسپورتی: حمید درخشان درخشان که مثل همه پرسپولیسی‌ها در تب و تاب نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیاست، گفت: «در گیم رفت همه ما دیدیم که پرسپولیس چه نتیجه خوب و درخشانی کسب کرد. شاید خیلی‌ها این موضوع را باور نداشتند که پرسپولیس توانایی کسب برد در دوحه را داشته باشد، اما این تیم کار بزرگی را رقم زد و باید به گیمکنان و اعضای جیم تبریک بگوییم.»

درخشان اضافه کرد: «البته هنوز کار برانکو تمام نشده و او باید یک گیم دیگر را نیز با برد پشت سر بگذارد تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. من می‌دانم که با وجود فشردگی شدید برنامه‌ها و مسائلی که وجود دارد، سر برانکو شلوغ شده، اما به او توصیه می‌کنم برای گیم برگشت، حواسش به هافبک‌های السد باشد.

آن‌ها واقعا خطرناک هستند و می‌توانند در یک لحظه، زهر خود را به پرسپولیس بریزند. پرسپولیس اصلا نباید در آزادی گل بخورد و همه گیمکنان باید در نقش‌های دفاعی خود، به خوبی ظاهر شوند. در غیر این صورت، کار برای برانکو خیلی سخت خواهد شد.»

او در نهایت گفت: «گیم در اسپورتگاه آزادی همیشه برای همه تیم‌های قطری و اماراتی و حتی عربستانی سخت بوده و پرسپولیس باید از این موهبت یعنی تماشاگران خودی و ترس حریف، به بهترین نحو ممکن استفاده کند.»

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha