امروز در کیو ام سی خواندیم که احتمال قطع شدن اینترنت پس از تحریم های ۱۳ آبان وجود دارد اما ضعیف است. این در صحبت های سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل آمده بود. حالا دکتر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در مورد اظهارات سردار جلالی مبنی بر قطع اینترنت ایران، توسط آمریکا توییتی زده که مرور آن جالب است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

همانطور که می بینید دکتر امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران معتقند که ‏در لایه شبکه آمریکا حکمران اینترنت نیست و امکان تحریم دسترسی به اینترنت را ندارد.

در لایه خدمات هم تاکنون نه تحریمها کم بوده؛ نه راه حل‌ها!
هرچند باید پذیرفت امکانات هر پلتفرم یا خدمتی با ۸میلیارد کاربر، حتما بهتر از مشابه ۸۰میلیونی آن است، اما همواره ایرانیان هم راهی یافته‌اند!

باید پذیرفت امکانات هر پلتفرم یا خدمتی با ۸میلیارد کاربر، حتما بهتر از مشابه ۸۰میلیونی آن است

به این صورت تایید می شود که همچنان احتمال قطع شدن اینترنت پس از تحریم های ۱۳ آبان وجود دارد اما ضعیف است و اگر اتفاقی بخواهد رخ بدهد که کنترلش از دست ما خارج باشد می توانیم برای نیازهای داخلی زیر ساخت داشته باشیم اما تا زمانی که مجبور نباشیم قطعا اینترنت بهتر از شبکه ملی است، به هر حال به نظر ما دریایی از اطلاعات آن بیرون وجود دارد که می توانند زندگی یک فرد علاقه مند را زیر و رو کنند.

نظر شما چیست؟ به نظر ما پس از تحریم های ۱۳ آبان اتفاقی برای اینترنت از سوی آمریکا رخ نخواهد داد، حداقل این نظر دکتر امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران هم هست.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha