هر چند ما منتظریم که نوکیا ۹ (Nokia 9) با دوربین پنج گانه خود از راه برسد اما در حال حاضر نوکیا ۸ سیروکو (Nokia 8 Sirocco) پرچمدار نوکیا به شمار می رود. لابراتوار DxO این موبایل را بررسی کرده و امتیاز دوربین نوکیا ۸ سیروکو (Nokia 8 Sirocco) در DxO مشخص شده است. شاید برای شما شوک آور باشد که بدانید دوربین دوگانه نوکیا ۸ سیروکو پایین تر از دوربین تکی آیفون 7 و دوربین تکی گلکسی اس 7 قرار گرفته است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

امتیاز DxO دوربین نوکیا ۸ سیروکو

امتیاز DxO دوربین نوکیا ۸ سیروکو

امتیاز 84 برای دوربین نوکیا ۸ سیروکو از DxO یک امتیاز خیلی پایین برای دستگاهی در سطح پرچمدار به شمار می رود. در حقیقت پرچمدارهای امروز روی امتیازهای سه رقمی مانور می دهند اما نوکیا ۸ سیروکو گویا تازه به پرچمدارهای 3 نسل پیش سامسونگ و نوکیا نزدیک شده است! اگر اوضاع جدول DxO را می خواهید ببینید، می توانید تصویر را مرور کنید که چند دستگاه بالا و پایین تر در این محدوده امتیاز را نشان می دهد:

قطعا دوربین نوکیا ۸ سیروکو نسبت به دوربین نوکیا ۸ قطعا پیشرفت داشته است. اگر به یاد داشته باشید ۹ ماه پیش بود که امتیاز دوربین نوکیا 8 در DxO مشخص شد و امتیاز ۶۸ آن را در هم کوبید. حالا اما دوربین نوکیا ۸ سیروکو (Nokia 8 Sirocco) با امتیاز ۸۴  درست است که در جایگاه بالاتری قرار گرفته است اما این جایگاهی نیست که یک پرچمدار در آن بنشیند.

اجازه بدهید نقاط قوت دوربین نوکیا ۸ سیروکو را مرور کنیم. در DxO آمده که سرعت فوکوس خوب و دقیق است، نوردهی به میزان مناسب انجام می شود و تراز رنگ سفید دقیق است. در نقاط ضعف اما آمده که عکاسی بوکه دوربین دوگانه نوکیا ۸ سیروکو خوب نیست، رنگ صورتی از فلاش زدن و اختلال نورها ایجاد می شود و در عکاسی شرایط نور ضعیف نویز بالایی وجود دارد. همچنین در فیلم برداری گستره دینامکی محدودی ارایه می شود.

جدول جزئیات امتیازات دوربین نوکیا ۸ سیروکو در DxO را می توانید پایین تر ببینید:

امتیازات دوربین نوکیا ۸ سیروکو در DxO

امتیازات دوربین نوکیا ۸ سیروکو در DxO

به هر صورت این نتیجه بررسی دوربین نوکیا ۸ سیروکو توسط DxO است و شاید دیگران نظر متفاوتی داشته باشند. می توانید گزارش کامل بررسی نوکیا ۸ سیروکو در DxO را از لینک منبع مطلب، گوشه سمت چپ و پایین همین مطلب بخوانید. نظر شما درباره عملکرد دوربین نوکیا ۸ سیروکو (Nokia 8 Sirocco) چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha