خبرگزاری مهر: دیدار دو تیم استقلال و سایپا از هفته نهم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه ۲۷ بهمن در اسپورتگاه تختی و به میزبانی سایپا برگزار می‌شود. دو تیم در حالی به مصاف هم می‌روند که در پایان هفته هشتم سایپا با ۱۴ امتیاز در رده پنجم و استقلال با ۱۱ امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفته‌اند.

شاگردان علی دایی در این فصل تاکنون ۴ بار در خانه به میدان رفته‌اند و گیم با استقلال پنجمین دیدار خانگی این تیم به حساب می‌آید. نارنجی پوشان در هیچ کدام از ۴ دیدار خانگی قبلی متحمل شکست نشده و با ۳ پیروزی و یک تساوی، صاحب نتایج خوبی از دیدارهای خانگی‌شان هستند.

سایپایی‌ها در ۴ دیدار خانگی ۶ گل زده و تنها یک گل خورده دارند و ۱۰ امتیاز هم به دست آورده‌اند تا از این نظر تنها به خاطر تفاضل گل کمتر، در جدول رده بندی لیگ پایین تر از تراکتورسازی، پیکان و پرسپولیس قرار گرفته باشند. شاگردان شفر و تیمش در صورتی که موفق به شکست دادن شاگردان دایی در این دیدار شوند، طلسم شکست ناپذیری نارنجی پوشان در دیدارهای خانگی را خواهند شکست.

این در حالی است که استقلال هم در گیمهای خارج از خانه آمار چندان جالبی ندارد. آبی پوشان خارج از خانه ۴ بار به میدان رفته که از این ۴ گیم تنها یک پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان را تجربه کرده‌اند. شاگردان شفر خارج از خانه ۴ بار گل زده و ۴ بار هم گل خورده‌اند و تنها ۵ امتیاز از گیمهای خارج از خانه خود به دست آورده‌اند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha