می دانیم که تصاویر پروفایل اینستاگرام عموما کوچک هستند و دیدن جزئیات آن ممکن نیست. همچنین استوری اینستاگرام را نمی توانید ذخیره کنید. اگر دوست دارید یک ترفند اینستاگرام که می تواند خیلی برای شما مفید باشد را بیاموزید، در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام و استوری ها با ربات InstaSave تلگرام را با هم داشته باشیم.

بسیار خوب، برای دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام و استوری ها با ربات InstaSave تلگرام نیاز دارید که ابتدا این ربات اینستاگرام را در تلگرام خود فعال کنید:

ربات اینستاسیو (InstaSave) تلگرام

بسیار خوب، همه چیز خیلی ساده است، خیلی خیلی ساده! مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: ربات اینستاسیو تلگرام را با شناسه @InstaSave جستجو کنید.

مرحله دوم: زبان خود را انتخاب نمایید.

مرحله سوم: شناسه یا همان ID دقیقا حساب کاربری اینستاگرام مورد نظر را تایپ کنید.

مرحله چهارم: تصویر پروفایل اینستاگرام کاربر برای شما نمایش داده خواهد شد و می توانید آن را ذخیره کنید. حتی اگر حساب کاربری اینستاگرام شخصی باشد هم تصویر پروفایل برای شما ارایه می شود اما استوری ارایه نمی شود.

مرحله پنجم: برای ذخیره استوری اینستاگرام، اگر حساب اینستاگرام مورد نظر استوری هم داشته باشد به صورت زیر نمایش داده می شود و می توانید استوری ها را برای دانلود انتخاب کنید

مرحله ششم: ذخیره استوری اینستاگرام حساب کاربری مورد نظر و تمام!

به همین راحتی می توانید آرشیوی از استوری حساب اینستاگرام مورد علاقه خود را داشته باشید. همچنین تصاویر پروفایل اینستاگرام را با جزئیات بیشتری ببیند.

نظر شما چیست؟ امیدوارم آموزش کاربردی برای شما بوده باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha