ما پیش از این و در روزهای اولیه معرفی رسمی پرچمدار نیمه دوم سال سونی، مقایسه اکسپریا ایکس زد 3 با گلکسی نوت 9 را داشتیم. دیروز نیز در کیو ام سی تست سرعت اکسپریا ایکس زد 3 با آیفون Xs مکس را با هم دیدیم. امروز می خواهیم یک ویدیو دیگر از تست سرعت اکسپریا ایکس زد 3 با گلکسی نوت 9 با هم ببینیم که در آن دوربین های این دو دستگاه نیز مقایسه می شوند. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

گلکسی نوت 9 سریع تر از اکسپریا ایکس زد 3 روشن شد ولی برنامه و گیم ها با حدود چند دهم ثانیه در اکسپریا ایکس زد 3 سریع تر از گلکسی نوت 9 اجرا می شدند و این جالب است. گلکسی نوت 9 روی حالت عملکرد بالا قرار داشت و انتظار داریم که در این حالت سرعت کلی دستگاه بالاتر باشد و از یاد نبرید که در این حالت رزلوشن نمایشگر به QHD+ افزایش پیدا می کند. برای مقایسه با اولین موبایل QHD+ این شرایط منصفانه به نظر می رسد.

مدیریت رم اکسپریا ایکس زد 3 با 4 گیگابایت حافظه رم مشکل دارد

عملکرد گلکسی نوت 9 در تست سرعت اینترنت روی شبکه وای فای بهتر از اکسپریا ایکس زد 3 بود و سپس از مدیریت رم اکسپریا ایکس زد 3 اکثر برنامه ها و تمام گیم ها را دوباره اجرا کرد. این نشان می دهد که واقعا 4 گیگابایت حافظه رم برای یک پرچمدار کافی نیست و بهتر است به نحوی بتوانید نسخه 6 گیگابایت حافظه رم اکسپریا ایکس زد 3 را از تایوان تهیه کنید.

تست دوربین گستره دینامیکی وسیع تر گلکسی نوت 9 را نشان می دهد و رنگ ها طبیعی تر به نظر می رسند. به صحنه های شب و مدیریت نور مصنوعی، به جزئیات بیرون از مغازه و آسمان نگاه کنید. در مقابل اکسپریا ایکس زد 3 رنگ های شاداب تری را ثبت کرده است. در تست فیلم برداری گفته می شود فیلم برداری 4K HDR کمی لگ دارد و شاید برای استفاده روزمره خوب نباشد. سرعت فوکوس گلکسی نوت 9 در نمونه ویدیویی که نشان می دهد بسیار خوب است و اکسپریا ایکس زد 3 حتی موفق به فوکوس روی نرده نشد.

در نهایت اگر به نمایشگرها نگاه کنیم همانطور که در مقایسه با آیفون Xs مکس گفتیم، اغراق رنگ ها در نمایشگر POLED اکسپریا ایکس زد 3 بیشتر از گلکسی نوت 9 است. نظر شما چیست؟ کدام دستگاه را می پسندید و چرا؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha