دیشب بود که رنگ های گلکسی ای ۶ اس (Galaxy A6s) لو رفت و این تنوع و تغییر به نظر می رسد که خبر از اتفاق بزرگی دارد. گفته می شود موبایل های پایین رده سامسونگ در سال ۲۰۱۹ شاهد طراحی و رنگ‌بندی جدیدی خواهند بود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

به نظر می رسد گلکسی ای ۶ اس (Galaxy A6s) تازه آغاز راه یک تغییر بزرگ است، تغییری در دسته بندی پایین رده های جدید سامسونگ که فصل جدیدی را برای این شرکت کره ای در جهت مدیریت فشار بی امان تولیدات خوش ارزش تولیدکننده های چینی نوید می دهد.

در این توییت از یکی از منابع معتبر نزدیک به سامسونگ عنوان می شود که برای موبایل های پایین رده این شرکت کره ای تغییرات قابل توجهی در کار است که آغاز آن ها با با گلکسی ای ۶ اس خواهد بود. این تغییرات در جهت طراحی است که رنگ های جدید بخش قابل ذکرتر آن است. مشخصا بخش اعظمی از فروش کل سامسونگ در رده بندی پایین رده و میان رده ها است و آن ها اگر نمی خواهند رتبه اول را به هوآوی بدهند باید این دسته بندی را به روز نگاه دارند.

البته اگر به عقب تر نگاه کنیم، رد پای این حرکت را در گلکسی جی 6 پلاس و گلکسی جی 4 پلاس نیز می توانیم ببینیم. نظر شما چیست؟ فکر می کنید سامسونگ می تواند پایین رده های خود را تقویت کنند؟ دو ماه پیش در کیو ام سی خواندیم که گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy) جایگزین گلکسی جی (Galaxy J) خواهند شد و این خانواده های جدید نشان از راهبرد جدید هم دارند. همچنین تصمیم سامسونگ در این که نوآوری های سامسونگ در میان رده های جدید هم رونمایی خواهد شد، می تواند تاثیر خوبی بگذارد. نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha