پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) ترند “ناچ” یا همان بریدگی نمایشگر را بدون شک به بدترین و غیر قابل دفاع ترین حالت ممکن ارایه کرده است. این البته لزوما ارتباطی به “کیفیت” اما ندارد. امروز اما به خبر می رسد که نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال بهترین نمایشگر موبایل از دید دیسلی میت شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال بهترین نمایشگر موبایل

نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال بهترین نمایشگر موبایل

کمی عجیب است! دیسپلی میت به صورت توییتری رسما عنوان کرده است که نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال بهترین نمایشگر موبایل از دید دیسلی میت شد اما گزارش کامل آن در وب سایت آن ها قرار است سه روز دیگر (15 اکتبر) منتشر شود. امتیاز A+ در دیسپلی میت بالاترین امتیازی است که یک نمایشگر می تواند بگیرد. پیکسل 3 ایکس ال با نمایشگر OLED ارایه شده است که خوشبختانه برخلاف شایعات با رزلوشن QHD+ عرضه می شود. این همانند پیکسل ایکس ال های قبلی است.

کیفیت نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال اما به نظر دیسپلی میت حتی بالاتر از نمایشگر آیفون Xs مکس و گلکسی نوت 9 است و عنوان بهترین نمایشگر موبایل را از آن خود می کند. با انتشار گزارش کامل سعی می کنیم درباره آن بیشتر صحبت کنیم اما در حال حاضر به نظر می رسد که گوگل اصلا دوست نداشته کابوس نمایشگر پیکسل 2 ایکس ال تکرار شود و حالا در پیکسل 3 ایکس ال از یک پنل با کیفیت تر استفاده کرده است. در مطلب قبلی نیز در کیو ام سی خواندیم که نمونه های دوربین پیکسل 3 واقعا تحسین برانگیز هستند، پس به نظر می رسد دو مورد از مهم ترین های یک موبایل در پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال ارضا می شوند.

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید بهتر نیست دیپسلی میت تمام پرچمدارها را مقایسه کند؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha