دو سال از حذف جک ۳.۵ میلی متری صدای آیفون ها می گذرد و امسال با ارایه نسل سوم آیفون های بدون جک ۳.۵ میلی متری، حتی تبدیل جک ۳.۵ میلی متری به پورت Lightening را هم حذف کرده است. این لزوما به آن معنا نیست که کاربران هم با این تصمیم موافقند اما دیگر نبود جک ۳.۵ میلی متری صدا برای آن ها عجیب نیست. سامسونگ که عموما در خط مقدم استفاده از ترندها قرار دارد اما به این حذف جک ۳.۵ میلی متری صدا روی خوش نشان نداده است تا اینکه خبر می رسد  شاید گلکسی نوت 10 بدون جک 3.5 میلی متری صدا عرضه شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

هر چند این روزها دور، دور شایعات گلکسی اس ۱۰ است و درباره پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۱۹ سامسونگ چیزی مبنی بر حذف جک ۳.۵ میلی متری صدا شنیده نشده است اما به نظر می رسد شایعات گلکسی نوت ۱۰ راهبرد متفاوتی را نشان می دهند. در حقیقت اولین شایعات گلکسی نوت ۱۰ خیلی دوست داشتنی نیستند و می گویند شاید سامسونگ در گلکسی نوت ۱۰ جک ۳.۵ میلی متری صدا را حذف کند.

بعید نیست چنین اتفاقی بیفتد اما باید در نظر داشته باشد که در نهایت این موضوع اجتناب ناپذیر است. نظر شما چیست؟ با این تغییر کنار می آیید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha