گوگل هوم هاب (Google Home Hub) سه روز پیش در یک بروشور لو رفته بود و حالا امشب به عنوان اولین محصول ساخت گوگل ارایه شد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گوگل هوم هاب (Google Home Hub) مشخصا نتیجه توسعه فرم فکتور دستگاهی است که به عنوان دستیار هوشمند صوتی روی میز شما قرار می گیرد. گوگل سخت در تلاش است تا موتور جستجو خود را در تک تک محصولاتی که می توانند وجود داشته باشند قرار دهد.

گوگل هوم هاب در دسته بندی محصولات گوگل هوم قرار می گرد و این بار برای یک تجربه تعاملی تر بهتر، نمایشگری 7 اینچی را روی خود می بیند که مانند حالت True Tone نمایشگر آیفون یا آیپدهای جدید می تواند علاوه بر تنظیم میزان نور نمایشگر با نور محیط،‌ گرمای رنگ نمایشگر را نیز با گرمای رنگ محیط تغییر دهد.

گوگل روی Home Hub دوربین قرار نداده است تا بتوانید در خصوصی ترین مکان ها مثل اتاق خواب هم از آن استفاده کنید. به لطف گوگل هوم هاب قرار است تمام مواردی که ابتدای صبح یک منشی برای شما مرور کند، تنها با گفتن یک صبح بخیر برای شما مرور شود. همچنین تمام وسائل هوشمند درون خانه که البته اگر از تولیدکننده همکاری کننده با گوگل باشند، توسط این هاب، کنترل شوند.

گوگل هوم هاب در اکثر مواقع که شاید بیکار باشد، در نقش یک تابلوی عکس عمل می کند و به لطف گوگل فوتو (Google Photo) جدیدترین تصاویری که با موبایل خود می گیرید نیز روی آن همگام سازی شده و نمایش داده می شود. حتی جالب اینکه تصاویر خراب، مات، یا کم کیفیت برای نمایش انتخاب نمی شوند!

نظر شما چیست؟ گوگل هوم هاب را می پسندید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha