ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید از ۱۱ گیم رسمی خود چهار دیدار را با شکست پشت سر گذاشته است. این برای تیمی که در پنج فصل اخیر ۱۳ جام را فتح کرده است آمار غیر قابل قبولی محسوب می‌شود. مادرید زین الدین زیدان در سه فصل اخیر یعنی ۱۸-۲۰۱۷ ، ۱۷-۲۰۱۶ ، ۱۶-۲۰۱۵ به ۵ برابر گیم بیشتر نیاز داشت تا رکورد ضعیف مادرید یولن لوپتگی را به ثبت برساند. سفیدپوشان با هدایت سرمربی فرانسوی در ۵۸ گیم ۴ شکست را تجربه کردند.

از طرفی رافائل بنیتس هرگز به رکورد لوپتگی (۴ شکست) نرسید. در ۲۵ گیم که هدایت مادرید را برعهده داشت تیمش سه بار شکست خورد. او به خاطر کسب نتایج ضعیف و رابطه بدش با اغلب گیمکنان برکنار شد.

پیش از بنیتس کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو هدایت تیم مادریدی را برعهده داشتند. سرمربی ایتالیایی مانند سرمربی پرتغالی به ۴۸ گیم نیاز داشت تا ۴ شکست را تجربه کند. یعنی به ۴ برابر گیم بیشتر نسبت به لوپتگی نیاز داشت.

مادرید لوپتگی تنها ۴ شکست را به ثبت نرسانده است بلکه ۲ تساوی نیز در این مدت به دست آورده است. سفیدپوشان با هدایت سرمربی اسپانیایی تنها ۴۵.۴ درصد گیم‌ها را با پیروزی به پایان رساندند.

آمار این سرمربی در لالیگا ۴ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست و کسب ۱۱۴ امتیاز است. از ۴۵ سرمربی که مادرید در تاریخ داشته است تنها ۱۰ مربی آمار بدتری نسبت به این سرمربی به ثبت رساندند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha