به گزارش خبرنگار اعزامی وب سایت تسنیم از اندونزی، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان درباره قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در ادارات، سازمان‌ها و نهادهای دولتی اظهار داشت: قانون برای تمام وزارتخانه‌ها لازم‌الاجراست و انجام خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که محمدرضا داورزنی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان بازنشسته نیست، در پاسخ به این سؤال که «وضعیت مهدی تاج و احمد ضیایی، رؤسای فدراسیون‌های فوتبال و والیبال چه می‌شود؟»، تصریح کرد: قانون برای تمام بازنشسته‌ها لازم‌الاجراست.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که «نوسانات ارزی بر ورزش تأثیر گذاشته و وزارت ورزش چه راهکاری برای حل این مشکل اندیشیده است؟»، عنوان کرد: قرار شده است که ورزش از ارز ثانویه استفاده کند و این هماهنگی با بانک مرکزی صورت گرفته است. به مرور زمان نیاز بخش‌های ورزشی در این زمینه برطرف خواهد شد.

سلطانی‌فر همچنین تصریح کرد: قیمت دلار در بازار ثانویه حدود هفت هزار تومان است که ما از همین سهمیه ارزی استفاده کرده و اعزام‌های‌مان انجام خواهد شد.

وی در پاسخ به خبرنگاری که گفت، این مسئله براساس توافقی که صورت گرفته یا اینکه تنها حرف آن به میان آمده است، گفت: از این هفته بخش‌های مختلف ورزش از ارز ثانویه استفاده خواهند کرد.

وزیر ورزش و جوانان در واکنش به طرح این موضوع که فدراسیون کشتی هم اعلام کرده است تیم‌های ملی کشتی با ترکیب ناقص راهی مسابقات قهرمانی جهان خواهند شد و اینکه آیا فدراسیون یادشده ارز ثانویه گرفته است یا نه، گفت: در آخرین جلسه‌ای که هفته گذشته با آقای خادم داشتیم قرار بر این شد که تیم ما با ترکیب کامل راهی مسابقات قهرمانی جهان شود.

سلطانی‌فر در پاسخ به خبرنگاری که عنوان کرد رسول خادم به مدیران تیم‌های ملی ابلاغ کرده است که تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی با ترکیب ناقص به مسابقات جهانی مجارستان اعزام شوند، تصریح کرد: قرار است فدراسیون کشتی هم ارز مورد نیاز خود را از بازار ثانویه دریافت کند.
وی همچنین از پاسخگویی به این سؤال که پرسپولیسی‌ها در آستانه دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیاز به تأمین منابع مالی دارند، گفت: این هم باشد برای یک فرصت دیگر.

وزیر ورزش و جوانان در خاتمه از یکسان بودن پاداش بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی خبر داد و با خنده اظهار داشت: دعا کنید که قیمت سکه پایین بیاید.

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha