گوگل برای تبلیغات پیش از عرض رسمی پرچمدارهای ۲۰۱۹ خود برنامه ویژه ای نداشت مگر یک عدد ۳. حالا به نظر می رسد که همین عدد به عنوان تصویر زمینه اصلی معرفی گوگل پیکسل ۳ ایکس ال انتخاب شده است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره صحبت کنیم.

تصویری که به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید در حساب توییتر ایوان بلاس منتشر شده است. ایوان بلاس با حساب توییتر @evleaks مدت زیادی است که اطلاعات غلط نداده است، در غیر این صورت شخصا فکر می کردم این شایعه اشتباه باشد.

همانطور که ملاحظه می کنید، با افتخار (!) از بریدگی نمایشگر عمیق و حاشیه لبه پایین زیاد، تصویر زمینه پیش فرض پیکسل ۳ ایکس ال یک تصویر سفید انتخاب شده که روی آن عدد ۳ نوشته شده است. این همان کمپین تبلیغاتی گوگل است که البته لا به لای شایعات رنگارنگ لو رفته از آن، نما نداشت.

هر چند گوگل متصور است که برای پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال سنگ تمام گذاشته است اما حقیقت این است که شخصا علاقه ویژه ای به آن ندارم چرا که نه نمایشگر طراحی مناسبی دارد، نه دوربین دوم تله را به دوربین اصلی اضافه کرده و نه حتی تصویر زمینه جالبی برای آن انتخاب شده است. آن ها همه از نظر من کم کاری گوگل است و نه چیزی بیشتر.

نظر شما چیست؟ شما هم مثل ما از این انتخاب متعجب هستید!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha