بیش از یک ماه پیش بود که شیائومی POCOphone F1 با اسنپدراگون ۸۴۵ و قیمت ۳۰۰ دلار رسما معرفی شد و این دستگاه به دلیل قیمت خوبش توجهات زیادی را به خود جلب کرد. پس از تست سرعت آیفون Xs مکس با پوکوفون F1 که نتیجه حیرت انگیزی به جای گذاشته شد، حالا مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6 را با هم خواهیم داشت، در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

 

اصلا می دانستید که دوربین اصلی شیائومی پوکوفون اف 1 (POCOphone F1) فوکوس دوال پیکسل دارد؟ آ … خب من که نمی دانستم ولی حالا می دانیم و آنطور که مشخص است، مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6 به عملکرد درخشان پوکوفون اف 1 همراه است. همانطور که دیدید در مقایسه با گلکسی اس 9 عملکرد بسیار نزدیکی مشاهده شده و حتی مقداری بسیار کم، پوکوفون اف 1 سریع تر بود! در مقایسه با وان پلاس 6 اما کاملا تفاوت سرعت در شرایط نوری ضعیف، مشخص است.

همانطور که می دانید پرچمدارهای سامسونگ از زمان گلکسی اس 7 توانایی فوکوس فوق سریع دوال پیکسل را دارند و حالا امسال این فناوری روی تعداد بیشتری از موبایل ها قرار گرفته است. شیائومی پوکوفون اف 1 یکی از این دستگاه هاست ولی وان پلاس 6 هنوز این توانایی را ندارد!

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد هر چند شاید خروجی دوربین شیائومی پوکوفون اف 1 خیلی درجه یک نباشد، اما حداقل فوکوس سریع و قابل اعتمادی را ارایه خواهد کرد! بد نیست در این ویدیو به عمق رنگ مشکی نمایشگر IPS پوکوفون اف 1 و نمایشگر AMOLED وان پلاس 6 و گلکسی اس 9 هم توجه کنید!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha