پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) از جهات مختلف لو رفته و هر بار فکر می کنیم همه چیز را درباره آن می دانیم تا اینکه یک شایعه دیگر درباره آن منتشر می شود و می بینیم که آن را نمی دانسته ایم. امشب بنچمارک پیکسل 3 ایکس ال در Antutu منتشر شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با کیو ام سی همراه باشید.

می دانیم که گوگل پیکسل 3 ایکس ال همانند دیگر پرچمدارهای 2018 از چیپست پرچمدار کوالکام یعنی اسنپدراگون 845 استفاده می کند. پیش از این که به بنچمارک پیکسل 3 ایکس ال در Antutu بپردازیم، بد نیست مشخصات سخت افزاری آن را در نرم افزار AIDA64 ببینیم:

گوگل در پیکسل 3 ایکس ال علاوه بر اینکه همچنان به دوربین تکی اعتقاد دارد به حافظه رم 4 گیگابایتی نیز معتقد است و با همین میزان حافظه رم، حافظه داخلی 128 گیگابایتی ارایه می کند. بنچمارک گوگل پیکسل 3 ایکس ال در Antutu از قرار زیر است:

به صورت کلی امتیاز 217 هزار در بنچمارک Antutu برای پیکسل 3 ایکس ال خیلی خوب نیست و در مقایسه با امتیاز دیگر پرچمدارها اسنپدارگون 845 پایین تر است اما گوگل نشان داده که بنچمارک واقعا اهمیت زیادی ندارد و اگر بهترین عملکرد اندروید (نه لزوما پر امکانات ترین) را تجربه کنید، روی پیکسل های همین شرکت است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید از نظر سخت افزاری، پیکسل 3 ایکس ال برای شما جذاب باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha