اسپورت سه: برانکو در آستانه شکست طلسم 9 ساله است؛ حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا. شاید به همان ترتیبی که پرسپولیس 9 سال در حسرت قهرمانی باقی ماند و در نهایت با حضور او روزهای موفق و همراه با قهرمانی‌اش استارت خورد.

سرمربی سرخ‌ها در یکی از عجیب‌ترین فصول این جیم که در برخی مقاطع حتی برای دستیابی به چینش 11 نفره ترکیب اصلی نیز با سردرد بزرگی مواجه بود، توانسته یک اتفاق بزرگ را رقم بزند.

همین مساله هم اکنون به عامل بزرگ روحی و انگیزشی برای او تبدیل شده تا در بازگشت به تمرین سرخپوشان یکی از شاداب‌ترین چهره‎ها را داشته باشد. تیم او اکنون نزدیک به دو هفته فرصت دارد تا تمام تدابیر لازم برای حفظ پیروزی یک گله مقابل السد را در گیم برگشت مرور کند.

سرمربی سرخ‌ها که در گیم رفت حسین ماهینی، محمد انصاری و کمال کامیابی نیا را در اختیار نداشت و گیمکنانش با توجه به سرماخوردگی در شرایط بدنی نرمالی قرار نداشتند، دست به یک کار بزرگ زد. شاید اکنون فرصت مناسبی برای این باشد تا او تدابیر تاکتیکی خود برای یک جشن بزرگ برای صعود به فینال لیگ قهرمانان و همچنین شکست طلسم حضور سرخ‌ها در فینال را مرور و به نتیجه مثبتی دست یابد.

آخرین بار ذوب آهن در سال 2010 با حضور در فینال تاریخ‌ساز شد و پیش از سبزقباهای اصفهانی هم سپاهان در سال 2007 به فینال راه یافته بودند اما حاصل تلاش هر دو تیم شکست 3 بر 1 بود.

استقلال و پرسپولیس هیچگاه در ورژن جدید لیگ قهرمانان آسیا حضور در این مرحله را تجربه نکرده‌اند و کارلوس کی‌روش نیز در صحبت‌های خود در مواجه با دلایل اهمیت اردوهای خود نسبت به تیم‌های جیمی و در اختیار گرفتن گیمکنان گفته بود که جیم‌های ایرانی هیچ موفقیتی طی این سال‌ها در این رقابت‌ها نداشته‌اند که اکنون منافع جیمی را به ملی ارجحیت قرار دهند.

برانکو اما با لشگر نصفه و نیمه خود به دنبال این است تا آخرین ترکش سرمربی تیم ملی به خود را در این رقابت‌ها بی اثر کند.

برانکو در آستانه شکست طلسم ۹ ساله

برانکو در آستانه شکست طلسم ۹ ساله

برانکو در آستانه شکست طلسم ۹ ساله

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha