به گزارش خبرنگار ورزشی وب سایت تسنیم، بعد از لغو چند اردوی امیدها، اعلام شد که به خاطر مشکلات مالی و هزینه بر بودن اعزام تیم به مسابقات جهانی رومانی، این احتمال وجود دارد که تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید به جهانی اعزام نشوند.

با توجه به اینکه فدراسیون کشتی بعد از اعلام اسامی ملی‌پوشان آزاد و فرنگی بزرگسالان اعلام کرد که این تیم‌ها نیز احتمالا با ترکیب ناقص به جهانی بوداپست می‌روند، حالا به نظر می‌رسد عدم اعزام به رومانی نیز به دلیل جریمه‌های سنگینی که اتحادیه جهانی برای غایبان در نظر خواهد گرفت، از دستور کار خارج شده و این تیم‌ها مثل بزرگسالان با ترکیب ناقص راهی رومانی خواهند شد.

هم‌اکنون تعدادی از امیدهای آزاد و فرنگی تمرینات‌شان را همراه با تیم ملی بزرگسالان در خانه کشتی پیگیری می‌کنند تا هم از وضعیت مطلوب خارج نشوند و هم اینکه بزرگسالان حریف تمرینی داشته باشند.

با این وجود طبق برنامه‌ای که از کادرفنی دو تیم خواسته شده، شاید استارت اردوی دوباره امیدها از 21 مهرماه زده شود. این درحالی است که مسابقات جهانی مجارستان نیز روزهای 28 تا 6 مهر ماه در بوداپست برگزار می‌شود. امیدها نیز اواخر مهر ماه باید در رومانی مقابل حریفان‌شان قرار بگیرند.

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha