و هفته این هست که گلکسی A7 2018 با اولین دوربین سه گانه سامسونگ رسما معرفی شده و یک موضوع خاص دیگر درباره آن علاوه بر دوربین سه گانه، حسگر اثرانگشت آن است که روی لبه دستگاه قرار گرفته است. موضوعی که هنگام معرفی به آن خیلی دقت نکرده بودیم این است که حسگر اثرانگشت گلکسی A7 2018 با دکمه قفل یکپارچه طراحی شده و این می تواند بد باشد! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی به آن بیاندازیم.

حسگر اثرانگشت گلکسی A7 2018

حسگر اثرانگشت گلکسی A7 2018

اگر نقد و بررسی های من در کیو ام سی برای موبایل های سونی را به یاد داشته باشید، از اکسپریا زد 5 و اضافه شدن حسگر اثرانگشت یه موبایل های سونی همواره این ایراد را به نحوه قرار گرفتن اثرانگشت خلاقانه ژاپنی ها می گرفتم که نباید یکپارچه با دکمه قفل باشد. درست است که شما می توانید دو ضربه برای روشن شدن نمایشگر به آن بزنید (Double Tap To Wake Up) اما عموما این توییک ها خوب عمل نمی کنند و فشردن دکمه قفل اولین اولولیت کاربر است.

حالا همین موضوع در حسگر اثرانگشت گلکسی A7 2018 تکرار شده است. این مسئله زمانی مشکل دار می شود که شما بخواهید صفحه قفل خود را برای کنترل موزیک یا دیدن نوتیفیکیشن ها ببینید، وقتی بخواهید دکمه را بفشارید، قفل دستگاه باز می شود و این خوب نیست. هر چند اگر هم بخواهیم به نمایشگر همیشه روشن (AOD) گلکسی A7 2018 برای این موارد اتکا کنیم اما همچنان همان عادت همیشگی کاربر که خیلی سخت قابل تغییر است، وجود دارد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید با این موضوع کنار خواهید آمد؟ بهترین موقعیت حسگر اثرانگشت برای شما کدام قسمت موبایل است؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha