ال جی وی 40 (LG V40) پرچمدار جدید نیمه دوم سال 2018 این شرکت کره ای است که امروز رسما معرفی شده و حالا وقت آن است نگاهی نزدیک تر به آن داشته باشیم. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

 

همانطور که می بینید، برآیند نظرهای اولیه درباره ال جی وی 40 (LG V40) مثبت است اما مهم ترین ویژگی آن یعنی دوربین متاسفانه آنطور که باید ظاهر نشده است. اشتباه نکنید، اینکه سه اپتیک متفاوت در دوربین سه گانه ال جی وی 40 قرار دارد خیلی انتخاب خوبی است اما ابتدا باید در نظر داشته باشید که این سه دوربین خروجی متفاوتی دارند و کیفیت همه آن ها یکسان نیست. همچنین دوربین تله ال جی وی 40 در شرایط نوری ضعیف عملکرد خوبی ندارد اما باید در نظر داشته باشید مسئله این است که دوربین تله هیچ موبایلی در شب عملکرد خوبی ندارد!

حالت عکاسی با هر سه دوربین جالب بوده اما کمی کند است و اذیت کننده به نظر می رسد. شاید بهتر بود مثل سامسونگ که در حالت عکاسی پرتره با هر دو دوربین عکاسی می کند، به صورت آنی این اتفاق رخ  می داد. همچنین در این حالت یک فیلم کوتاه بین خروجی این سه دوربین تهیه می شود که حقیقتا اصلا جالب نیست!

نمایشگر P-OLED ال جی وی 40 (LG V40) کیفیت بهتری نسبت به نسل های قبلی دارد و ال جی وی 40 اولین عضو این خانواده است که با نمایشگر دارای بریدگی عرضه می شود. عمر باتری ال جی وی 40 اما همانطور که دیدیم خیلی خوب نیست.

نظر شما چیست؟ ال جی وی 40 را می پسندید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha