درباره هوآوی میت 20 پرو و هوآوی میت 20 شایعات فراوانی شنیده ایم و موارد زیادی را درباره آن ها می دانیم اما امروز اطلاعاتی درباره هوآوی میت 20 پرو و هوآوی میت 20 منتشر شده که ۳ موضوع جدید را در خود دارد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

اجازه بدهید با موارد مشترک بین هوآوی میت 20 پرو و هوآوی میت 20 آغاز کنیم. اولین موضوعی که درباره آن صحبت خواهیم کرد، هوآوی Easy Projection است. حتما به یاد دارید که سال گذشته هوآوی با معرفی ویژگی «نمایش ساده» یا همان Easy Projection کاملا Dex سامسونگ و گلکسی نوت ۸ را شرمنده کرد. این ویژگی در پرچمدار هوآوی بدون نیاز به داک و فقط با یک کابل صورت می گرفت، موضوعی که تازه در گلکسی نوت 9 محقق شده است.

حالا و در حالی که می شنویم سامسونگ Dex احتمالا در گلکسی اس 10 بی سیم شود این هوآوی است که بی‌ سر و صدا Easy Projection wireless را روی هوآوی میت 20 پرو و‌ هوآوی میت 20 ارایه خواهد کرد! تحسین برانگیز است. به این صورت می توانید اندروید را روی یک مانتیور یا تلویزیون را به صورت دسکتاپ تجربه کنید و لطفا این را با Screen Mirroring اشتباه نگیرید!

قابلیت هوآوی HiVision دومین ویژگی است و خیلی نباید جذاب باشد! چیزی شبیه به گوگل لنز یا بیکسبی ویژن سامسونگ خواهد بود که در حال حاضر تایید شده اما معرفی نشده است. HiVison می تواند غذاها را شناسایی کند و کالری آن ها را بگوید، مناظر را بشناسد و به لطف Bing Translator مایکروسافت که سال گذشته نیز با هوآوی همکاری نزدیکی داشتند، زبان ها را شناسایی کرده و به صورت زنده ترجمه کند. توجه کنید که همه این ویژگی ها به شناسایی صحیح دستگاه و موجود بودن اطلاعات درباره آن ها در اینترنت بستگی دارد، دقیقا شبیه به باقی رقبا.

تفاوت هوآوی میت 20 پرو و هوآوی میت 20 

اما این شایعه جدید پیرامون هوآوی میت 20 پرو و هوآوی میت 20، تفاوت های آن ها را هم مشخص کرده است. تا به این جا مشخص شده که هوآوی میت 20 با نمایشگر 6.53 اینچی از نوع TFT و رزلوشن FHD+ با بریدگی نمایشگر قطره طور و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری ارایه می شود. در مقابل هوآوی میت 20 پرو نمایشگر ۶.۳ اینچی AMOLED خواهد داشت که رزلوشن آن البته مشخص نیست و باتری ۴۲۰۰ میلی آمپری دارد.

هر دو دستگاه از شارژ بی سیم پشتیبانی خواهند کرد و همانطور که در کیو ام سی خواندیم هندزفری Huawei FreeBuds 2 Pro با قرار گرفتن روی Mate 20 پرو به صورت بی سیم شارژ می شود. نظر شما چیست؟ هوآوی میت 20 پرو و میت 20 را می‌ پسندید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha