بیش از دو ماه پیش بود که در کیو ام سی خواندیم شیائومی می میکس ۳ (Mi Mix 3) بدون حاشیه لبه پایین تاریخ ۲۴ شهریور معرفی می شود. مشخصا آن شایعه تا کنون تحقق پیدا نکرده و حالا بر اساس شایعه ای جدید به نظر می رسد تاریخ معرفی شیائومی می میکس 3 احتمالا 23 مهرماه باشد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

تاریخ معرفی شیائومی می میکس 3

تاریخ معرفی شیائومی می میکس 3

همانطور که در پوستر لو رفته بالا از شیائومی می بینید، تاریخ 15 اکتبر برابر با 23 مهرماه یعنی دوشنبه دو هفته دیگر احتمالا شاهد رونمایی از شیائومی می میکس 3 باشیم. تا کنون درباره شیائومی می میکس 3 شایعات زیادی شنیده ایم که جدیدترین آن ها طراحی ای شبیه به اوپو فایند ایکس را به ما نشان می داد.

درباره بخش سخت افزاری همان مواردی که از یک پرچمدار 2018 انتظار داریم اینجا هم وجود دارد. چیپست اسنپدراگون 845، 6 یا 8 گیگابایت حافظه رم و 128، 256 یا 512 گیگابایت حافظه داخلی از دیگر موارد قابل حدس است. چندی پیش نیز شیائومی می میکس 3 با شبکه 5G دیده شده بود که به نظر می رسد در نسخه ای خاصی از این دستگاه شیائومی، شاهد نسخه 5G باشیم.

شیائومی در حال حاضر Mi 8 و نسخه های پرو و اکسپلورر آن را به عنوان پرچمدار خود دارد و با ارایه می میکس 3 می تواند جان تازه ای به دسته پرچمدارهای خود بدهد. البته که ارایه شش ماهه پرچمدارها خیلی هیجان برای نسل بعدی باقی نمی گذارند اما معرفی دستگاهی در سری خاصی مانند می میکس، می تواند همیشه جذاب باشد. شما چطور فکر می کنید؟ منتظر شیائومی می میکس 3 هستید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha