ال جی برای معرفی پرچمدار نیمه دوم سال 2018 خود یعنی ال جی وی 40 (LG V40) خیلی محرمانه عمل نکرده و همانطور که در جدیدترین تیزر مراسم معرفی آن دیدیم، دوربین سه گانه ال جی وی 40 و بخشی از طراحی آن تایید شد. امروز اما نمونه ای از دوربین ال جی وی 40 در حالت Cine Shot منتشر شده که دیدن آن خالی از لطف نیست. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

شاید نام حالت Cine Shot کمی برای شما عجیب و غریب باشد اما قطعا خروجی آن برای شما آشناست. البته اگر یکی از پرچمدارهای اخیر ال جی را نیز داشته باشید، این حالت کاملا برای شما شناخته شده خواهد بود. در این حالت شما رو به سوژه متحرک قرار می گیرید و دوبین 3 ثانیه فیلم می گیرد. سپس به صورت نرم افزاری مقداری لرزش تصویر برطرف و تا آنجا که می شود ثابت می ماند. سپس شما آن بخشی از تصویر را که می خواهید متحرک بماند را انتخاب می کنید و خوشبختانه در این بخش می توانید روی تصویر زوم کنید تا بخش متحرک را به دقت انتخاب نمایید.

خروجی حالت Cine Shot ال جی وی 40 دقیقا همانند ویدیویی است که بالاتر می بینید. این 3 ثانیه می تواند به صورت چرخشی باشد، یا رفت و برگشتی در نظر گرفته شود. همچنین خروجی را می توانید با رزلوشن FHD و فرمت MP4 ذخیره نمایید. بد نیست که بدانید این خروجی بی نقص نیست و لزوما همان چیزی که می خواهید در تلاش اول نصیب شما نمی شود ولی بالاخره و با تلاش بیشتر می توانید آن را ثبت کنید.

جالب است که بدانید در شرایط نوری ضعیف این قابلیت به خوبی انجام نمی شود و همچنین پس از ثبت نمی توانید آن را ویرایش کنید. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این قابلیت یک قابلیت ویژه برای فروش ال جی وی 40 باشد؟ من اصلا این فکر را نمی کنم! بد نیست بدانید اطلاعاتی درباره 5 دوربین ال جی وی 40 منتشر شده است که جذاب تر است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha