خبرگزاری میزان: در حال حاضر حضور افراد حاشیه‌دار در اسپورت کشور بیشتر از گذشته شده است، به‌گونه‌ای که در تعداد زیادی از فدراسیون‌ها این افراد رسوخ پیدا کرده‌اند و این بار هم به یکی از این افراد حاشیه‌دار در یکی از فدراسیون‌ها سمت داده شده است.

این فرد که حتی دلالی فوتبال هم انجام می‌دهد در طول سال‌های گذشته تلاش‌ زیادی کرد تا خودش را به فوتبالی‌ها نزدیک کند. این شخص در ماجرای محرومیت پرسپولیس نقش زیادی داشت و یکی از کسانی بود که باعث بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات شد.

این شخص که مغازه لوازم اسپورتی دارد با هدیه دادن وسایل اسپورتی به گیمکنان سرخابی تلاش کرد با آنها طرح رفاقت بریزد و در این زمینه موفق هم شد، حتی کار به جایی رسید که ستاره‌های سرخابی تبلیغ این شخص را در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌داد. در این شرایط کار به جایی رسید که رفاقت این شخص با ستاره‌های فوتبال فراتر از اهدای کفش و لباس اسپورتی رفت و به جاهای باریک هم کشیده شد.

گفته می‌شد که برای این شخص در سال‌های گذشته آی‌دی‌کارت هم صادر شده بود و در زمان مسابقات در رختکن پرسپولیس حاضر می‌شد. نکته جالب اینجاست که این شخص مدعی بود با یکی از ستاره‌های بزرگ فوتبال ایران نسبت نزدیک خانوادگی دارد که با برخورد شدید این ستاره دیگر چنین ادعایی را مطرح نکرد.

این دلال تا دوره حضور برانکو به رفت‌و‌آمدهای خود در پرسپولیس ادامه می‌داد تا بالاخره با نظر برانکو و موافقت طاهری دیگر اطراف پرسپولیس آفتابی نشد هرچند شکایتی که از این فرد هم توسط جیم پرسپولیس صورت گرفت در این داستان تاثیر زیادی داشت. در ضمن رفتن تعدادی از گیمکنان مسن پرسپولیس از این تیم و البته شکایت از این دلال باعث شد وی نتواند دیگر به پرسپولیس نزدیک شود.

در حالی که تصور می‌شد دیگر خبری از این دلال نشود شنیده شد که وی یک بار دیگر سر از اسپورت و یک رشته غیرفوتبالی درآورده و در یکی از فدراسیون‌ها مسئولیت گرفته است. اینکه یک دلال فوتبالی چگونه در فدراسیونی به مسئولیت رسیده جای سوال دارد، چرا که تنها فعالیت این فرد در طول سالیان گذشته، دلالی بوده است.

آنچه مسلم است وزارت اسپورت باید در این خصوص ورود کند و نظارت کامل به اتفاقات فدراسیون‌ها داشته باشد و اجازه ندهد روسای فدراسیون‌ها اقداماتی انجام دهند که می‌تواند زمینه را برای بروز تخلفات در اسپورت کشور بیشتر کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha