خبرگزاری میزان: مرتضی فنونی‌زاده در خصوص گیم پرسپولیس با السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: گیم بسیار سختی برای شاگردان برانکو خواهد بود و متاسفانه پرسپولیس بسیاری از گیمکنان خود را در این دیدار در اختیار ندارد که بسیار تاثیرگذار هستند. پرسپولیس در این گیم کامل نیست و دستان برانکو بسته است.

وی افزود: السد گیمکنان خارجی بسیار خوب و درجه یکی همچون ژاوی و گابی دارد و باید برای این گیمکنان تدابیری اندیشیده شود. برانکو باید ترکیبی دفاعی بچیند تا اجازه فعالیت با خط هافبک السد را ندهند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاگردان برانکو باید غیرت ایرانی را در این گیم نشان دهند و با توجه به شرایط پرسپولیس، اگر این گیم قرار بر باخت باشد بهتر است که با اختلاف یک گل باشد تا در آزادی بتوان آن را جبران کرد. نباید خودمان را گول بزنیم السد تیم بسیار عالی است و باید با انجام گیم منطقی اجازه کار به گیمکنان السد ندهیم.

فنونی‌زاده در مورد نبود ماهینی در دفاع راست تصریح کرد: با توجه به نبود این گیمکن بهتر است که امیدعالیشاه در دفاع راست حضور داشت باشد عالیشاه گیمکن سرعتی است و می‌تواند سمت راست را پوشش دهد.

وی ادامه داد: نبود برانکو در کنار زمین به مشکلات برانکو اضافه می‌کند، پرسپولیس باید به دفاع منطقی بپردازد و حتی علیپور و منشا هم در کار دفاعی کمک کنند تا السد اجازه انجام کار تاکتیکی نداشته باشند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم که امکان زدن گل برای پرسپولیس وجود داشته باشد و اگر هم خطری ایجاد شود و یا بتوان گلی زد بر روی ضربات ایستگاهی است. بیراوند نقش تعیین کننده در این گیم دارد و می‌تواند کمک بزرگی به پرسپولیس کند و به گیمکنان روحیه دهد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha