گفته می شود که احتمالا سامسونگ شرکت Wintech را به عنوان ODM خود انتخاب کند و اگر می پرسید ODM چیست باید بگوییم به این معنی که در کارخانه های سامسونگ ساخته نمی شود، به نوعی شبیه به ساخت آیفون در فاکسکان و از این قبلی موارد! همچنان همه چیز مانند قبل خواهد بود، این یعنی لوگو و تمام موارد همان سامسونگ است اما چنین انتخابی سبب می شود قیمت تمام شده خانواده موبایل های گلکسی برای آن بازار کمتر باشد. بسیار خوب، در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

ما پیش از این شنیده بودیم که موضوع جالبی درباره گلکسی P وجود دارد و آن این است که این سری اولین محصولات سامسونگ به صورت ODM خواهند بود. هر چند این روزها شنیده می شود که شاید خانواده گلکسی P اساس وجود نداشته باشند اما به هر حال سامسونگ در نظر دارد که برخی از محصولات خود را و شاید حتی تمام فروش خود را برای بازار چین به صورت ODM تولید کند.

جالب تر این که باید بدانید شرکت Wintech برای مذاکرات سامسونگ انتخاب شده است، شرکتی که در حال حاضر موبایل های شیائومی را می سازد. به صورت کلی شرکت فاکسکان نیز یک ODM است که موبایل اپل (بخش اعظیم آن ها را) می سازد. در صورت تحقق این موضوع، سامسونگ می تواند به لطف قیمت تمام شده پایین تر، در بازار چین قیمت های رقابتی تری را ارایه کند. هر چند شاید این موبایل ها به مقرون به صرفه بودن شیائومی می 8 پرو و میت 8 لایت نباشند (!) اما به هر حال قیمت رقابتی تری نسبت به آن چه که حالا توسط سامسونگ ارایه می شود، وجود خواهد داشت.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد که اگر کیفیت حفظ شود، این یک تصمیم به نفع مشتری خواهد بود. اینطور نیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha