اسپورت سه: بارسا با تساوی 1-1 مقابل بیلبائو دو امتیاز دیگر را از دست داد و حالا سه گیم متوالی است که نمی تواند به پیروزی دست یابد.

پاسخ والورده به دلیل نیمکت نشینی مسی

والورده، سرمربی بارسا در نشست خبری پس از گیم و در مورد نیمکت نشینی مسی گفت:« وقتی تصمیمی می گیرم در واقع به مصلحت تیم فکر می کنم. همیشه قبل از گیم طرح ها و برنامه هایی را در نظر می گیرم که گاهی ممکن است مورد پسند هواداران قرار نگیرد؛ اما من همیشه بهترین ها را برای تیمم می خواهم. توجه داشته باشید که در 10 روز باید 4 گیم انجام دهیم.»

پاسخ والورده به دلیل نیمکت نشینی مسی

سرمربی بارسا ادامه داد:« می دانستم که نیمکت نشین کردن مسی یک نوع ریسک است و مسئولیت آن نیز با من است. ما گیم حساسی برابر تاتنهام پیش رو داریم و تصمیم گرفتم که به مسی و بوسکتس یک نیمه استراحت بدهم. با این مجموعه خوبی که در اختیارم است، قرار بر این شد که مسی را از ابتدا در ترکیب قرار ندهم. مطمئنا اگر پیروز می شدیم، این سوال را از من نمی پرسیدید.»

سه گیم متوالی بدون برد:« قطعا هفته دشواری پیش رو داریم چون نتایج خوبی کسب نکرده ایم اما چیزهایی هستند که فکر می کنم می توانیم آنها را بهتر انجام دهیم. به خصوص ایجاد توازن در فاز تهاجمی.»

والورده در مورد افت کیفی محسوس پیکه گفت:« امروز او را کاملا متعهد در زمین دیدم و متمرکز روی گیم. او برای ما گیمکن بسیار مهمی است.»

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha