خبر اسپورتی:  لئوناردو پادوانی از نتیجه شهرآورد راضی به نظر نمی‌رسید و معتقد بود استقلال باید این دیدار را با برد تمام می‌کرد تا بار دیگر به روز‌های خوب گذشته اش برگردد. او به خبراسپورتی از این دیدار و شرایط زندگی اش در خانه جدید گفت.

*شهرآورد را دیدی؟

بله! به اتفاق همسرم در خانه نگاه می‌کردیم.

*حوصله تان سر نرفت؟

اوایل گیم کمی خوب بود و استقلال تقریباً توپ و میدان را در اختیار داشت ولی رفته رفته فشار استقلال کم شد و باز به میانه زمین آمد و از آن زمان به بعد فقط درگیری‌های میانه زمین و خطا می‌دیدیم.

*کدام تیم بهتر بود؟

فکر می‌کنم استقلال تیم برتر شهرآورد بود. البته انتظار هم می‌رفت استقلال برای بالا آمدن در جدول باید برنده زمین را ترک کند ولی این اتفاق باز هم نیفتاد.

*عملکرد خط دفاع چطور بود؟

خیلی خوب بود. بازگشت روزبه چشمی به خط هافبک باعث شده بود تا شرایط بهتری در خط میانی به وجود بیاید و سیامک نعمتی و علیپور خیلی نتوانستند موقعیت خلق کنند. هماهنگی خط دفاع استقلال نسبت به ابتدای فصل بهتر شده است و فکر می‌کنم با این نفرات بهترین خط دفاعی را از آن خودشان کنند.

*در کل از نظر کیفی شهرآورد را چطور دیدی؟

چنگی به دل نزد و ما که حوصله‌مان سر رفت. فرصت خوبی بود که بچه‌های تیم برنده شوند و هم در جدول بالا بیایند و هم از نظر روحی- روانی آماده ادامه لیگ و مسابقات جام‌حذفی شوند. البته این را هم باید در نظر گرفت که پرسپولیس هم تیم خیلی خوبی در اختیار داشت. نتایج اخیر این تیم نشان می‌دهد چه روندی داشته‌اند.

*وضعیت خودت چطور است؟

تغییر خیلی محسوسی نداشتم ولی خب به لطف تعدادی از دوستان ایرانی که داریم سرمان در خانه جدید گرم است و همسرم از وضعیتی که داریم رضایت بیشتری دارد. همین که او خوشحال است من خیلی خوشحالم.

*حرفی باقی مانده؟

نه! برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و دوست دارم هرچه زودتر به برزیل برگردم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha