حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی ‌در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون سخنان رئیس‌جمهوردر مجمع عمومی سازمان ملل اظهار داشت: این سخنان خیلی خوب بود، ما واقعاً قدردان هستیم.

وی با بیان اینکه ببینید گفتمان مقاومت چقدر خوب است، افزود: عرض می‌کنم آقای رئیس‌جمهور متشکریم، این گفتمان مقاومت را ادامه دهید که با گفتمان مقاومت پیروز هستیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان کرد: تمام دنیا سخنرانی رئیس جمهور آمریکا و ایران و منطق، استدلال و انسان دوستی ما را با وضعیت زشت آمریکایی‌ها مقایسه کردند.  

وی درباره پاسخ سپاه به حمله کور تروریستی اهواز گفت: سپاه پاسخ خود را عملاً انجام می‌دهد، ما عجله نمی‌کنیم، با عقل و خرد به مرکزیت و مغز کار تروریست‌ها می‌زنیم چراکه این افراد بازی خورده، ملاک نیستند. آنچه مهم است این است که سپاه ریشه فتنه را ان شاء‌الله به موقع خواهد زد، البته هم‌اکنون از سپاه پاسخ‌های کوبنده‌ای را خورده و می‌خورند.  

حاجی‌صادقی تصریح کرد: همین که انقلاب اسلامی توانسته استکبار را به ذلتی بکشاند که این گونه در سازمان ملل موضع بگیرند، این خود یک پیروزی است، اجازه بدهید، پاسخ سپاه را عملاً ببینیم.

‌انتهای پیام/ش

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha