چه بخواهید چه نخواهید دوربین تکی و حتی دوربین دوگانه دیگر جذابیتی ندارند. گیم کثیفی (!) شروع شده و موبایل های میان رده و پرچمدار با دوربین سه گانه یا دوربین چهارگانه این روزها در بازار زیاد شده اند! حالا به صورت رسمی تایید شده است که دوربین چهارگانه به موبایل های لنوو خواهد رسید! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

حدودا یک ماه پیش بود که در کیو ام سی خواندیم دوربین 4 گانه برای یکی از موبایل های آتی سامسونگ محتمل است و پس از آن شاهد لو رفتن مشخصات دوربین چهارگانه سامسونگ گلکسی A9 Star Pro بودیم! در همین بین بود که گلکسی A7 2018 با اولین دوربین سه گانه سامسونگ رسما معرفی شد. حالا مدیر عامل لنوو در شبکه اجتماعی ویبو رسما خبر از ارایه شدن موبایلی از این شرکت با دوربین چهارگانه می دهد!

دوبین چهارگانه لنوو

دوبین چهارگانه لنوو

مشخصا هنوز هیچ اطلاعاتی درباره مشخصات سخت افزاری آن وجود ندارد. همچنین می دانیم که این تصویر می تواند صرفا حاصل یک تصور باشد چون خبری از تفاوت در اپتیک ها نیست. فلاش خیلی کوچکی هم در بین این دوربین چهارگانه لنوو می بینیم که به نظر نمی رسد خیلی پاسخگوی نیاز عکاسی باشد!

طراحی دوربین چهارگانه لنوو نیز مربعی است و حالا می بینیم که پیش دستی هوآوی در ارایه این طراحی برای هوآوی میت 20 و میت 20 پرو سبب می شود که موبایل های “پُردوربین” که بهینه ترین راه برای طراحی و قرار دادن چهار دوربین روی یک موبایل را طراحی مربعی می بینند، شبیه به هوآوی دیده شوند!

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید لنوو باید روی برند خود کار کند یا بیشتر به موتورولا که حالا مالک آن است بیشتر بپردازد؟ دوربین چهارگانه لنوو را چطور می دانید؟ فکر می کنید چه مشخصاتی داشته باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha