درباره پرچمدار های ۲۰۱۸ گوگل به خصوص پیکسل ۳ ایکس ال خیلی شایعات شنیده ایم و شاید تصور شود که دیگر چیز جدیدی درباره آن ها درز نمی کند اما کار نشد ندارد! امروز مشخص شده است که قاب پیکسل ۲ ایکس ال برای پیکسل ۳ ایکس ال قابل استفاده نیست. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

پیش از این در کیو ام سی خوانده بودیم که قاب آیفون X برای آیفون Xs به خوبی قابل استفاده نیست و بالعکس. آنجا خیلی از کاربران گفتند که چنین چیزی اهمیت ویژه ای ندارد و قرار نیست که قاب موبایل نسل قبلی با نسل جدید سازگار باشد. نظر ما هم قطعا همین است اما در صورتی که تغییر طراحی زیاد باشد نه صرفا اینکه تغییرات میلی متری در همان طراحی تکراری باعث عدم تطابق شود. حالا به نظر می رسد که درباره پرچمدار ۲۰۱۸ گوگل هم همین تصمیم گرفته شده و قاب پیکسل ۲ ایکس ال برای پیکسل ۳ ایکس ال قابل استفاده نیست.

از آنجا که همه اطلاعات مربوط به پیکسل ۳ ایکس ال لو رفته خیلی عجیب نیست که قاب های آن نیز در دسترس باشند. گالری تصاویر زیر قاب های پیکسل ۳ ایکس ال را روی پیکسل ۲ ایکس ال نشان می دهند:

این به ما می گوید که قاب پیکسل ۲ ایکس ال برای پیکسل ۳ ایکس ال قابل استفاده نیست و بالعکس. همانطور که بالاتر گفتیم با توجه به تغییرات جزیی طراحی، تفاوت های میلی متری که لزومی هم ندارد، عجیب است و مفهوم مثبتی را منتقل نمی کند. نظر شما چیست؟

 

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha