شیائومی کمی بیش از هفت ماه پیش ردمی نوت ۵ را معرفی کرد. این دستگاه چندین نسخه داشت و در مجموع یک میان رده خوش قیمت و جذاب به شمار می رفت. حالا شیائومی یک نسل بعد از آن را رسمی معرفی کرده است. امشب شیائومی ردمی نوت 6 پرو با 2 دوربین دوگانه و قیمت 215 دلار رسما معرفی شده و می خواهیم مقایسه شیائومی ردمی نوت 6 پرو با شیائومی ردمی نوت 5 را با هم داشته باشیم، با کیو ام سی همراه باشید.

مقایسه شیائومی ردمی نوت ۶ پرو با ردمی ۵

مقایسه شیائومی ردمی نوت ۶ پرو با ردمی ۵

این مقایسه ساده ای است که شیائومی بین ردمی نوت 6 پرو با شیائومی ردمی نوت 5 داشته و پیشرفت های ردمی نوت 6 پرو را نشان می دهد. به صورت کلی باید گفت دو مورد اول به صورت کلی اهمیتی ندارد و فقط یک بریدگی نمایشگر به ردمی ۶ پرو اضافه شده است. در حقیقت تنها موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید پیشرفت سخت افزاری دوربین اصلی و دوربین سلفی است.

در کیو ام سی خواندیم که دوربین اصلی شیائومی ردمی نوت 6 پرو با پیکسل های بزرگتر، گشودگی دیافراگم فراخ تر و فوکوس دوال پیکسل ارایه می شود که این یک پیشرفت خوب است. همچنین از یاد نبرید که علاوه بر دوگانه شدن دوربین سلفی، ما شاهد ارتقا رزلوشن، بزرگ شدن پیکسل ها و بازتر شدن دیافراگم نیز هستیم.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید شیائومی Redmi 6 Pro می تواند دستگاه جذابی باشد؟ به نظر ما با قیمت ۲۱۵ دلار همین الان دستگاه جذابی است!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha