می دانیم سامسونگ پیش از ایربادهای بی سیم اپل هندزفری های کاملا بی سیم Gear iConx را معرفی کرده بود، هندزفری هایی که نسبت به ایربادهای فعلی اپل قابلیت سنجش ضربان قلب و مربی داخلی برای ورزش را هم داشتند. نسل دوم Gear iConx نیز معرفی شد و حالا به نظر می رسد این شایعه مربوط به نسل سوم آن باشد. امروز می شنویم که نام تجاری Samsung Buds ثبت شد و بوی ریبرندینگ Gear iConx به مشام می رسد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

این سند ثبت نام تجاری Samsung Buds در اروپا توسط سامسونگ است. ما در سال های اخیر همکاری سامسونگ با AKG را در زمینه صوتی شاهد هستیم. خروجی آن با هندزفری های بسیار با کیفیت AKG و همراهی آن با صدای دالبی در پرچمدارهای جدید سامسونگ دلچسب است و می توان گفت سامسونگ راه حل ارایه یک کیفیت صدای بسیار لذت بخش در پرچمدارهای خود را پیدا کرده است اما حقیقت این است که آن ها باید خیلی خوب به توسعه هندزفری های بی سیم خود بپردازند.

ایربادهای اپل هنوز در نسل اول خود بوده و هندزفری Huawei FreeBuds 2 Pro نیز با الهام طراحی از ایربادهای اپل در راه هستند. نام Pixel Buds گوگل هم حتما گوشتان خورده است که البته نمونه موفقی از هندزفری بی سیم نبود. حالا به نظر می رسد پس از ریبرندینگ سامسونگ در ساعت های هوشمند خود که نام Gear S را به Galaxy Watch تغییر دادند تا شناسایی راحت تری در اولین رویارویی با این نام صورت می گیرد، رساتر باش؛ احتمالا نام تجاری Samsung Buds نتیجه ریبرندینگ Gear iConx باشد. البته این حدس من در کیو ام سی است و باید صبر کرد و دید که سامسونگ چه تصمیمی می گیرد.

یکی از احتمال های دیگری هم که درباره Samsung Buds وجود دارد احتمال سازگاری کامل با بیکسبی بوده اما ما امیدواریم مهم ترین ویژگی افزایش عمر باتری و حذف نشدن ویژگی های ورزشی دوست داشتنی آن باشد. نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha