ایسنا: محمد زادمهر، پیشکسوت جیم پرسپولیس درباره شهرآورد پایتخت و گیم دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: گیم استقلال و پرسپولیس خارج از هر مسابقه‌ای، چه قبلش و چه بعدش شرایط خاص خودش را دارد. هر دو تیم هواداران بسیار خوبی دارند.

درواقع داربی پایتخت «گل» گیم‌های آسیاست و رقابتی است که تمام آسیا آن را دنبال می‌کند. همیشه هواداران گیم را که در آن گل بوده را دوست دارند و گیم را که مساوی شود یا گل نداشته باشد را دوست ندارند. در این گیم هر کس تمرکز بیش‌تری داشته باشد و از فرصت‌ها استفاده کند می‌تواند برنده میدان باشد.

او ادامه داد: پرسپولیس گیم با سپیدرود را برده و استقلال گیم قبلش را مساوی کرده است. این‌ها دلیل نمی‌تواند باشد. یا این که پرسپولیس به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کرده و استقلال نکرده نمی‌تواند در این گیم تعین کننده باشد. داربی شرایط خاص خودش را دارد. این را آقای برانکو و شفر گفته‌اند که هر گیم شرایط خودش را دارد و ما برای هر کدام برنامه داریم. امیدواریم که یک گیم پرگل و خوبی را ببینیم.

این پیشکسوت جیم پرسپولیس در ادامه اضافه کرد: به نظر من تیمی که بتواند خط هافبک تیم مقابلش را کنترل کند می‌تواند موفق باشد. گیم مستقیم گلی در بر ندارد و در این‌جا باید هافبک‌هایی وجود داشته باشند تا بتوانند حفظ توپ کنند وهافبک‌های مقابل‌شان را دریبل بزنند و موقعیت‌های تک به تک را رد بکنند. هر دو تیم خط هافبک خوبی دارد اما باید دید خط هافبک کدام تیم در شرایط ایده‌آل‌تری قرار دارد و تمرکز کدام یک در گیم بیش‌تر است. امیدوارم که یک گیم خوبی را ببینیم.

وی درباره پیش‌بینی نتیجه داربی اظهار کرد: من گیم را مساوی پیش‌بینی می‌کنم علتش این است که دو تیم می‌آیند تا در وهله اول نبازند. این گیم شرایط خاص خودش را دارد و باید دید تفکر دو تیم چیست و هوادران چه چیزی می‌خواهند. اتفاقات خاص هم در گیم هم مثل ۱۰ نفره شدن و… می‌تواند در گیم تاثیرگذار باشد.

زادمهر درپایان گفت: یک اتفاقی در گیم پرسپولیس و سپیدورد برایم بسیار جالب بود و آن هم معرفی شدن یک گلر خوب توسط آقای کریمی بود. من فکر می‌کنم که آقای کوروش ملکی از گلرهای آینده‌دار فوتبال کشورمان است. مطمئنا آقای کریمی نکات لازم در ادامه راه برای او گوشزد خواهد کرد و با قد و هیکل خوبی که دارد و توپ‌گیری خوبی که انجام می‌دهد، می‌تواند جزو آینده‌ فوتبال ایران باشد اگر به حرف‌های مربیان خود گوش کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha