یک ماه پیش بود که در کیو ام سی خواندیم نمایشگر گلکسی نوت 9 از دید DisplayMate بهترین نمایشگر موبایل شد. دیسپلی میت بررسی های خیلی خوبی را انجام می دهد اما تقریبا حالا می توان گفت فقط محصولات اپل و سامسونگ را بررسی می کند و یک کلیشه تکراری در طول این سال ها به ما می گوید وقتی جدیدترین پرچمدار هر کدام از این برندها به بازار بیاید، بهترین است! امروز نیز مشخص شده است نمایشگر آیفون Xs مکس در DisplayMate عنوان برترین نمایشگر موبایل را دریافت کرده و در ادامه با هم در کیو ام سی درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

امتیاز A+ برای نمایشگر آیفون Xs مکس

امتیاز A+ برای نمایشگر آیفون Xs مکس

همانطور که می بینید، امتیاز کلی A+ برای نمایشگر آیفون Xs مکس دریافت شده است. یکی از قابل توجه ترین عملکردهای نمایشگر OLED آیفون Xs مکس را می توان در حداکثر روشنایی آن دانست. این پنل می توان به صورت دستی تا رزوشنایی 725 نیت را ارایه کند که واقعا بی نظیر است و مثلا همین فاکتور برای نمایشگر گلکسی نوت 9 تا 600 نیت است. در جدول زیر می توانید میزان روشنایی نمایشگر آیفون Xs مکس را بررسی کنید:

روشنایی نمایشگر آیفون Xs مکس

روشنایی نمایشگر آیفون Xs مکس

از جمله موادی که در یک نمایشگر می تواند اهمیت داشته باشد و بر عمر باتری شما تاثیر می گذارد، مصرف پنل است. همانطور که در جدول زیر می بینید، برای شرایط مساوی اندازه و روشنایی واحد، پنل نمایشگر آیفون Xs مکس نسبت به آیفون Xs حدودا 3٪ مصرف انرژی بیشتر است، این خیلی نگران کننده نیست. با توجه به اینکه آیفون Xs مکس به صورت کلی نمایشگر بزرگتری دارد، مصرف انرژی آن بیشتر است اما باتری بزرگتر آن به این صورت تامین می شود.

در مقایسه با نمایشگر گلکسی نوت 9 می توان گفت برای حالت 50٪ روشنایی و 100٪ روشنایی حدودا 50٪ مصرف انرژی بیشتری در پنل آیفون Xs مکس وجود دارد. البته از یاد نبرید که نمایشگر آیفون Xs مکس روشنایی بیشتری نسبت به گلکسی نوت 9 دارد ولی خب نه 50٪.

شما می توانید تست کامل را از منبع مطلب دنبال کنید و فاکتورهای ارزشمند از نظر خود را در آن بررسی نمایید. نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha