خبرگزاری تسنیم: امیرحسین فتحی درباره دربی 88، شرایط استقلال، اظهارات سعید فتاحی و … صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

* شرایط استقلال برای دربی چطور است؟

همه چیز خوب است و در حال آماده شدن برای دربی هستیم.

* همه چیز که خوب نیست، استقلال در لیگ برتر نتیجه نگرفته است و …

از نظر فنی، اصغر حاجیلو و نصرالله عبداللهی باید نظر بدهند، آنها با توجه به اینکه نزدیک تیم هستند، به مسائل فنی اشراف دارند.

* شما سرپرست جیم هستید، آیا از نتایج تیم راضی هستید؟

نتایج بهتر می‌شود. قبلا هم گفته‌ام و مطمئن باشید این تیم نتیجه می‌گیرد. الان هم می‌گویم که ما نتیجه خواهیم گرفت.

* هواداران استقلال از عدم نتیجه‌گیری تیم‌شان در لیگ برتر و حذف از آسیا ناراحتند و در سوی دیگر، پرسپولیس نتایج خوبی در سال‌های اخیر گرفته است. در آستانه، دربی چه صحبتی برای آنها دارید؟

قبلا هم اعلام کردم که هواداران صبور باشند، چرا که روزهای خوبی خواهد رسید. از آنها می‌خواهم پنجشنبه به اسپورتگاه بیایند و تیم‌شان را تشویق کنند.

* چه پاداشی برای پیروزی در دربی برای گیمکنان در نظر گرفته‌اید؟

هنوز گیمکنان را ندیده‌ام و برای دربی به تمرین نرفته‌ام.

* سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفته که شما با قانون 90 به 10 درصد تماشاگران میزبان و میهمان مخالفت کرده‌اید. در این رابطه توضیح می‌دهید؟

من مخالفت نکرده‌ام. نمی‌دانم فتاحی سخنگوی شورای تأمین است یا سمتش چیست که حرف‌های خلاف واقع را می‌زند. پیشنهاد او و بهاروند رئیس سازمان لیگ حضور 90 به 10 درصدی تماشاگران میزبان و میهمان بود، اما همه اعضای کمیسیون شورای امنیت مخالفت بودند.

کلیه دستگاه‌های نظارتی، پلیس تهران، یگان ویژه و حتی جیم‌های استقلال و پرسپولیس مخالفت کردند، چون زیرساخت‌ها مشخص نیست. از کجا می‌خواهند هوادار استقلال و پرسپولیس را مشخص کنند؟ تفکیک و تشخیص اینکه هوادار استقلالی است یا پرسپولیسی، نیاز به ساز و کار درستی دارد.

این دو جیم، استادیوم اختصاصی ندارند و هم ما و هم حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس برای دیدار رفت و هم گیم برگشت مخالفت کردیم. حتی یک نفر هم نبود که با پیشنهاد سازمان لیگ موافقت کند. این پیشنهاد صرفا از سوی فتاحی و بهاروند مطرح شد، اما کسی موافقت نکرد. اینکه طرفدار استقلال بین تماشاگران پرسپولیسی بنشیند، پرسپولیسی بین استقلالی‌ها، مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

* یعنی گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس هم مخالفت کرد؟

بله، آنها هم مخالفت کردند، حتی برای دربی برگشت هم تماشاگران نصف به نصف در اسپورتگاه حضور خواهند داشت.

* در روزهای اخیر شایعه شده که دیدار با پرسپولیس آخرین فرصت وینفرد شفر است. چنین چیزی صحت دارد؟

خیر، چنین چیزی صحت ندارد و ایشان با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند.

* پیش از گیم با نساجی مازندران، در تمرین استقلال حضور یافتید و شفر در حضور شما به گیمکنان گفت که کسی نباید با چهره ناراحت روی نیمکت بنشیند. آیا متوجه شدید که منظور شفر چه گیمکنی است؟

حرف شفر را شنیدم، او منطقی صحبت کرده است. گیمکنی که روی نیمکت بنشیند، نباید اعتراضی کند. جیم هم با قدرت از تصمیمات شفر حمایت می‌کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha