مهر: علی خطیر، معاون اسپورتی جیم استقلال در خصوص درخواست جیم استقلال از کمیته اخلاق در خصوص محرومیت گادوین منشا اظهار داشت: این موضوع به ما ارتباطی پیدا نمی کند و اگر لازم باشد کمیته اخلاق به پرونده شادی منشوری منشا ورود خواهد کرد.

وی افزود: ما هم شادی منشوری منشا را دیدیم اما خود را در مقامی نمی بینیم که از کمیته اخلاق درخواست محرومیت گیمکن پرسپولیس را داشته باشیم. کمیته اخلاق با دقت همه اتفاقات را رصد می کند و اگر لازم به برخورد با این گیمکن برای شادی منشوری بعد از گلزنی به الدحیل باشد خودش ورود خواهد کرد.

معاون اسپورتی جیم استقلال در خصوص احتمال بازگشت جیری ساناک به کادر فنی این جیم گفت: ساناک با جیم ما قرارداد دو ساله دارد و باید به این قرارداد پایبند باشد.

ما در حال مذاکره با او هستیم و اولویت مان راضی کردن وی برای بازگشت به تهران است. اما اگر او حاضر به بازگشت به تهران نشد واحد حقوقی جیم وارد عمل شده و از طریق مراجع حقوقی این پرونده را پیگیری خواهیم کرد.

خطیر در خصوص این که در صورت عدم رضایت ساناک برای بازگشت به تهران فرد دیگری در کادر فنی جانشین او خواهد شد یا خیر گفت: این بستگی به نظر سرمربی دارد اما اگر ساناک در نهایت به تهران بازنگشت و شفر هم درخواستی برای دستیار جدید داشت، جیم این آمادگی را دارد که فرد دیگری را به کادر فنی اضافه نماید.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha