عمر باتری، کابوس بسیاری از کاربران موبایل ها هوشمند است. هر ساله موبایل های ما قرار است که عمر باتری بهتر داشته باشند، در حقیقت دارند اما نه آنقدر که ما دوست داریم و این عمر باتری آنقدر که ما از آن ها استفاده خواهیم کرد، دوام نخواهد آورد! امروز می خواهیم مقایسه عمر باتری آیفون Xs با آیفون X و گلکسی نوت 9 را داشته باشیم که حقایق جالب توجهی را عنوان خواهد کرد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

پیش از آغاز تست بد نیست که تصویر بالا را ببینید و شرایط مقایسه عمر باتری آیفون Xs با آیفون X و گلکسی نوت 9 که البته آیفون Xs مکس و وان پلاس 6 نیز در آن حضور دارند را بررسی کنید. نکات قابل توجه بیشتر در گلکسی نوت 9 است، اینکه رزلوشن پردازش به QHD+ ارتقا داده شده و نسخه مورد تست، چیپست اگزینوس 9810 را دارد.

آیفون های اپل در بحث کالیبره بودن باتری شیطنت ویژه ای دارند

همانطور که مشخص شد، آیفون های اپل در بحث کالیبره بودن باتری شیطنت ویژه ای دارند. آن ها تا مدت قابل توجهی روی 100٪ باقی می مانند و به کاربر اینطور القا می کنند که عمر باتری دستگاه بسیار عالی است. در این تست اولین موبایلی که خاموش شد آیفون X است. پس از آن وان پلاس 6 و زمانی که گلکسی نوت 9 خاموش می شود، آیفون Xs هنوز 5٪ شارژ دارد. همچنین آیفون Xs مکس با 10٪ باتری در میدان حاضر است.

ما پیش از این مقایسه عمر باتری گلکسی نوت 9 با آیفون X، هوآوی پی 20 پرو، اس 9 پلاس و وان پلاس 6 را با هم در کیو ام سی دیده ایم. آن جا وقتی آیفون X خاموش شد، گلکسی نوت 9 حدودا 32٪ شارژ داشت. در آن تست رزلوشن گلکسی نوت 9 روی FHD+ تنظیم شده بود. در این تست وقتی آیفون X خاموش می شود، گلکسی نوت 9 حدودا 5٪ باتری دارد و در این تست گلکسی نوت 9 روی QHD+ تنظیم شده است. می توان نتیجه گرفت که عمر باتری گلکسی نوت 9 در حالت FHD+ تا 27٪ بهتر از حالت QHD+ خواهد بود، عدد قابل توجهی است.

مقایسه باتری آیفون Xs با آیفون X

مقایسه باتری آیفون Xs با آیفون X هم جالب است. زمانی که آیفون X خاموش می شود، آیفون Xs حدودا 14٪ باتری دارد. اپل گفته بود که عمر باتری آیفون Xs تا یک ساعت بیشتر از آیفون X خواهد بود که این موضوع در بحث تماشای ویدیو است و حالا این موضوع در این تست هم تایید می شود که عمر باتری آیفون Xs بهتر از آیفون X است، حتی با وجود باتری کمی کمتر!

در پایان پیروز این مقایسه باتری آیفون Xs مکس است، آیفونی که با باتری 3174 میلی آمپری از گلکسی نوت 9 با باتری 4000 میلی آمپری بهتر ظاهر شده است و بهینه سازی های اپل به همراه برتری چیپست 7 نانومتری خود را به رخ می کشد!

نظر شما چیست؟ عمر باتری برای شما چقدر اهمیت دارد؟ عملکرد باتری آیفون Xs و آیفون Xs مکس را چطور ارزیابی می کنید؟ راستی تست سرعت آیفون Xs مکس با گلکسی نوت 9 را دیدید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha