آیفون Xs و آیفون Xs مکس به بازار رسیده و باید منتظر تست های بسیار مختلف باشیم. امروز صبح در کیو ام سی دو ویدیو مهم درباره آیفون Xs و آیفون Xs مکس دیدیم. که توصیه می کنم آن ها حتما ببینید. اولین ویدیو تست مقاومت آیفون Xs مکس و دومین تست سقوط آیفون Xs و آیفون Xs مکس است. امشب اما تست سرعت آیفون Xs مکس با گلکسی نوت 9 را با هم خواهیم داشت. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا این دو پرچمدار نیمه دوم سال 2018 اپل و سامسونگ را ببینیم.

بسیار خوب، پیش از تماشای ویدیو باید بدانید گلکسی نوت 9 حاضر در این تست سرعت نسخه اگزینوس 9810 است که 6 گیگابایت حافظه رم دارد. نکته بسیار مهم این است که رزلوشن گلکسی نوت 9 روی QHD+ تنظیم شده و این می تواند پردازش را برای آن پرزحمت تر کند! آیفون Xs مکس اما در مقابل در تمام بازارها یک دستگاه است و تفاوت ویژه ای برای عنوان کردن ندارد. شروع کنیم!

گلکسی نوت 9 به شکل بسیار قابل تاملی در برنامه های مبتنی بر وب مثل توییتر، اینستاگرام، فیس بوک (برنامه Page Manager آن) و یوتیوب سریع تر از آیفون Xs است. در بخش گیم ها فقط آسفالت 9 است که نشان می دهد نسخه اندرویدش بهینه سازی بهتری دارد و باقی گیم ها بدون استثنا با پیروزی آیفون Xs مکس اجرا شدند.

آیفون Xs مکس مشکل مدیریت رم ندارد!

در بحث مدیریت رم خوشبختانه باید گفت آیفون Xs مکس با 4 گیگابایت حافظه رم هیچ مشکلی ندارد. جالب این که گلکسی نوت 9 تمام گیم ها را در حافظه رم نگاه داشته بود اما برنامه های وب محور هر چند از حافظه رم کاملا پاک نشده بودند ولی در همان صفحه رفرش شدند، موضوعی که در آیفون Xs وجود نداشت.

به هر حال باید در نظر داشته باشید که در پرچمدارهای چند سال اخیر سامسونگ به صورت پیش فرض پردازش گرافیکی روی FHD+ قرار دارد و در این تست این پردازش به QHD+ ارتقا پیدا کرده بود. البته قطعا این موضوع در بحث سرعت اجرای گیم ها آنقدری تاثیر ندارد اما باید آن را ذکر می کردیم.

نظر شما چیست؟‌ کدام یک و این تفاوت ها عموما در زندگی روزمره برای شما چقدر اهمیت دارد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha