در حالی که آیفون Xs و آیفون Xs مکس از فردا به بازار عرضه می شود امشب کالبدشکافی آیفون Xs باتری L شکل و تمهیدات بیشتر مقاومت در برابر آب را نشان می دهد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

همانطور که در ویدیو کالبدشکافی دیدید، آیفون Xs باتری L شکل است و تفاوتی که با باتری L شکل آیفون X دارد در به هم پیوسته بودن آن است. این خود سبب کاهش کوچک حجم باتری آیفون Xs نسبت به آیفون X شده است. البته از یاد نبرید که عمر باتری آیفون Xs به دلیل پردازنده ۷ نانومتری اپل A12 بایونیک کمی بهتر از آیفون X است.

موضوع قابل توجه دیگر را می توان در سخت شدن بیرون آوردن نمایشگر آیفون Xs دانست. این به دلیل رسیدن به گواهی مقاومت در برابر آب قوی تر IP68 نسبت به گواهی IP67 آیفون X است. در حقیقت آیفون های ۲۰۱۸ حالا سطح مقاومت برابر با موبایل های اندرویدی را دارد. همچنین این موضوع سبب سخت تر شده تعمیر آیفون Xs می شود.

با توجه به اینکه قاب آیفون X برای آیفون Xs به خوبی قابل استفاده نیست و بالعکس، به نظر می رسد که آیفون Xs نسبت به آیفون X خیلی هم بدون تغییر باقی نمانده است، تغییرات نامحسوس اما تاثیرگذار. نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha