می دانیم که آیفون Xs دقیقا همان ابعاد آیفون X را دارد و همین موضوع سبب می شود شما بخواهید یا فکر کنید که قاب آیفون X برای آیفون Xs نیز قابل استفاده خواهد بود. خب پاسخ این تصور شما هم منفی است هم مثبت و تا حدود زیادی به شما و تولیدکننده قاب آیفون X شما بستگی دارد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

خب باید بگوییم که دو موضوع وجود دارد و موضوع اول را می توانید تحمل کنید اما موضوع دوم را … آ … آن را هم البته می توانید تحمل کنید! خب اجازه بدهید منظور خود را ساده تر بگویم.

همانطور که در ویدیو بالا می بینید، مشکل اول مربوط به طول قاب دوربین است. در حقیقت در آیفون Xs شاهد طول بیشتر هستیم و این یعنی قاب آیفون X برای آیفون Xs بردیگی کوچک‌تری دارد و تحمل آن شاید با کمی فشار یا برش ممکن باشد. این تفاوت میلی متری را پایین تر می بینید:

همچنین قاب آیفون Xs نیز برای آیفون X سازگار کامل نیست و همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، بریدگی مربوط به دوربین کمی بزرگتر است.

موضوع دوم درباره حسگر Hall آیفون Xs است. این حسگر که وظیفه شناسایی قالب کیف های درب دار را دارد، گویا در آیفون Xs جایی متفاوت با آیفون X است و قاب های درب دار آیفون X عملکرد خود برای خاموش یا روشن کردن نمایشگر آیفون Xs را نخواهند داشت:

به این صورت می توان گفت که اگر قاب آیفون X دارد، به صورت کامل و راحت روی آیفون Xs قابل استفاده نیست. این موضوع را می توان بیشتر شیطنت اپل دانست تا قاب و کیف های فروخته شده برای آیفون X با آیفون Xs سازگار نباشند و این به معنی سود بیشتر در نتیجه خرید لوازم جانبی جدید است، حال چه برای اپل و چه برای تولیدکننده‌های ثالث!

نظر شما چیست؟ این دید بدبینانه را داشته باشیم یا واقعا موضوع ضروری در طراحی آیفون Xs وجود داشته که سبب این تغییرات شده است؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha