دو ماه پیش بود که موبایل ZTE Nubia Z18s با دو نمایشگر لو رفت. در آن مطلب به شما گفتیم که احتمالا ZTE هم همانند هموطن های خود نمونه ای ویژه از پرچمدار 2018 را ارایه کند و سپس یک نسخه عادی که نسخه عادی آن یک هفته پیش رسما معرفی شد و این شایعه نسخه ویژه آن با دو نمایشگر است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

دو هفته پیش موبایل ZTE Nubia Z18 رسما معرفی شد و نسبت نمایشگر به بدنه ۹۱.۸% از مهم ترین ویژگی های‌ آن بود. امروز نسخه S آن یعنی موبایل ZTE nubia z18s لو رفته که مهم ترین ویژگی آن داشتن دو نمایشگر است و این راه حل ZTE برای فرار از بریدگی نمایشگر بوده که کاربر به واسطه نمایشگر دوم روی قاب پشتی، بتواند استفاده های دوربین سلفی را از دوربین اصلی داشته باشد و در عین حال نمایشگر اصلی کم حاشیه و بدون بریدگی لازم برای دوربین سلفی باشد!

هر چند این ایده به صورت کلی خیلی جدید نیست و پیش از یوتافون آن را ارایه کرده بود اما یوتافون کم حاشیه نبود و اساسا هدف از این طراحی با دو نمایشگر چیز دیگری بود. نکته جالب دیگر این است که موبایل ZTE nubia z18s شاهد دو حسگر اثرانگشت روی دو لبه سمت چپ و راست هستیم. حداقل دو فرورفتگی دیده می شود که قطعا یکی از آن آن ها حسگر اثرانگشت است و دیگری مشخص نیست که دقیقا چیست! می توانید ویدیوی کوتاه چند ثانیه ای لو رفته از موبایل ZTE nubia z18s با دو نمایشگر را ببینید:

 

به صورت کلی می توان گفت که ایده جالبی است اما تجربه نشان داده کاربران برای عوض کردن عادت های خود یا اعتماد کردن به ایده های نوی شرکت های کم نام نشان خیلی مقاومت بالایی نشان می دهند. نظر شما چیست؟ فکر می کنید  موبایل ZTE nubia z18s با دو نمایشگر ی تواند دستگاه جذابی باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha