خبر اسپورتی: رامین رضاییان هنوز تیم آینده اش را انتخاب نکرده و از این رو باید زمان بیشتری بگذرد تا بدانیم او بالاخره به کدام تیم می‌پیوندد ولی در حال حاضر بهترین پیشنهاد ممکن را از جیم تراکتورسازی تبریز دریافت کرده که شنیدیم دو برابر بیشتر از سایر پیشنهاداتش به خصوص در اروپاست.

با این حال رامین هنوز تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده و حتی به تراکتوری‌ها نمی‌گوید بالاخره جوابش مثبت است یا منفی. او فقط برای مدتی از مسئولان جیم تراکتورسازی زمان خواسته تا بیشتر فکر کند، اما شنیدیم در فاز دیگر، مذاکراتی بین او و یکی از جیم‌های لیگ هلند برقرار است.

هلندی‌ها که فصل قبل، ستاره‌ای به نام علیرضا جهانبخش را در لیگ‌شان می‌دیدند، به این نتیجه رسیده‌اند که گیمکنان ایرانی از کیفیت بالایی برخوردارند از این رو، به دنبال جذب رامین هم بودند. رضاییان در انتظار آن است تا جواب نهایی را از مدیران یک جیم هلندی بگیرد و در صورت توافق نهایی، او را در فصل آینده، در لیگ هلند خواهیم دید. نکته عجیب ماجرا اینجاست که رامین در جام جهانی بهترین آمار ممکن را از آن خود کرده بود ولی بعد از جام جهانی، از همه گیمکنان ایرانی، پیشنهادات اروپایی کمتری به دست آورد!

از سوی دیگر، بحث مذاکرات دو جیم استقلال و پرسپولیس به میان آمد که مدیران استقلال و کادر فنی پرسپولیس بابت انتقال این گیمکن به تیم‌شان، ابراز بی‌اطلاعی کرده و حتی پاسخ منفی به این اتفاق دادند.

استقلالی‌ها گفتند خسرو حیدری، وریا غفوری و فرشاد محمدی‌مهر را در لیست‌شان دارند و نیازی نیست رامین را برگردانند و برانکو نیز در چند مصاحبه، بار‌ها به این گیمکن طعنه زد که با حسین ماهینی و آدام همتی در نیم‌فصل اول و اضافه شدن مهدی شیری در نیم‌فصل دوم، مشکلاتش حل می‌شود. او البته در مصاحبه دیگری گفت: «بعید می‌دانم رامین بخواهد به پرسپولیس بیاید و چالش خط خوردن از تیم ملی را بپذیرد!»

به هر حال رامین همچنان منتظر یک خبر مثبت از لیگ هلند است تا به عنوان گیمکن آزاد، به یکی از تیم‌های متوسط این لیگ با رقمی که گفته می‌شود بسیار پایین است، برود.

این گیمکن در تهران و کمپ PEC به تنهایی تمرین می‌کند و البته شنیدیم کارلوس کی‌روش به او گفته اگر خیلی زود دست به انتخاب تیم جدیدش نزند، امکان دارد از تیم ملی خط بخورد و جای خود را به صادق محرمی یا وریا غفوری بدهد که این تهدید، می‌تواند انگیزه‌های رامین برای پیدا کردن تیمش را افزایش بدهد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha