اولین مرتبه ای که خبر آتش گرفتن گلکسی نوت 7 منتشر شد، خیلی از رسانه ها و کاربران فکر می کردند از اتفاقات معدودی است که همیشه پیش می آید اما وفتی شروع به تکرار شدن کرد، دیگر یک موضوع ساده یا سهل انگاری کاربر نبود بلکه یک ایراد اساسی در ساخت دستگاه به نظر می رسید. این ایراد اساسی سبب محو شدن گلکسی نوت 7 از صفحه روزگار شد اما آیا این اتفاق تکرار می شود؟ امروز خبر می رسد که یک گلکسی نوت 9 آتش گرفته است، آیا شاهد تکرار شدن یک کابوس خواهیم بود؟ با کیو ام سی همراه باشید.

در حالی که متاسفانه هیچ تصویر یا ویدیویی از واقعه مورد نظر در دست نیست اما یک خانم مشاور املاکی در لانگ آیلند امریکا (Long Island) مدعی شده که گلکسی نوت 9 او آتش گرفته است. این داستان کمی عجیب است، او می گوید که گلکسی نوت 9 او در کیفش بسیار داع شده و مدارکی که درون کیف بوده نیز با آن نابود شده است. این در حالی صورت گرفته که اون در آسانسور قرار داشته و مشکل نفس کشیدن برایش پیش آمده است.

او در ادامه می گوید که یک فرد خوب (!) به محض متوقف شدن آسانسور گلکسی نوت 9 مذکور را با لباس گرفته و در ظرفی از آب گذاشته است. هر چند به نظر منبع مطلب این داستان خیلی دراماتیک است و کمی درک شرایط عنوان شده است سخت خواهد بود اما به هر حال اگر واقعیت داشته باشد، او انسان خوش شانسی بوده است.

فعلا شاهدی برای این داستان آتش گرفتن گلکسی نوت 9 وجود ندارد مگر شکایت او از سامسونگ که سعی در جلوگیری از فروش گلکسی نوت 9 دارد. در حقیقت حتی خود فعل “آتش گرفتن” هم در داستان وجود ندارد اما می گوید که دستگاه خیلی داغ شده است و اسناد درون کیف او نابود شده اند! سامسونگ به صورت جدی این شکایت را پیگیری می کند چون می داند که این خبر می تواند چه صدمه ای به فروش پرچمدار نیمه دوم سال آن ها بزند.

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید داستان از چه قرار است؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha