چهار روز قبل بود که در کیو ام سی خواندیم آپدیت گلکسی نوت 8 فیلم برداری فوق آهسته و AR Emoji را به آن اضافه خواهد کرد. حالا به نظر می رسد که آپدیت گلکسی اس 8 نیز قابلیت فیلم برداری فوق آهسته و AR Emoji را ارایه می کند. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره این آپدیت گلکسی اس 8 بیشتر صحبت کنیم.

آپدیت گلکسی اس 8

آپدیت گلکسی اس 8

همانطور که در تصویر بالا می بینید، یک آپدیت 553 مگابایتی برای گلکسی اس 8 به شماره مدل SM-G950F ارایه شده است و در آن به ویژگی های مربوط به دوربین از جمله AR-Emoji و حرکت فوق آهسته اشاره می شود. به این ترتیب گلکسی اس 8 نیز همانند گلکسی نوت 8 می تواند دو ویژگی جدید ارایه شده همراه با گلکسی اس 9 را داشته باشد.

درباره فیلم برداری حرکت فوق آهسته گلکسی اس 8 باید گفت به احتمال قوی دقیقا همان 960 فریم برثانیه رزلوشن HD نیست (چون حسگر تصویر برای این ویژگی باید به صورت سخت افزار مجهز شده باشد) اما از آن چه که در حال حاضر انجام می شود، آهسته تر خواهد بود. ویژگی AR-Emoji هم که یک ویژگی سرگرم کننده جالب است به گلکسی اس 8 اضافه خواهد شد.

آپدیتی که به گلکسی نوت 8 ویژگی های مذکور را اضافه می کرد، دو روز پیش به ایران نیز رسید و انتظار می رود که این آپدیت گلکسی اس 8 نیز تا روزهای آتی به بازار ایران برسد. نظر شما چیست؟‌‌ به نظر ما این آپدیت های معنادار دارای ویژگی خاص از پرچمدار جدید به پرچمدار قدیم می تواند می تواند برای کاربران قدیمی کاملا جذاب و دلگرم کننده باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha